Szkolenie z negocjacji – dla kogo?

Negocjacje są kluczem do biznesu – każdy, kto siedzi w biznesie nieco dłużej z pewnością nie raz się o tym przekonał. Mimo to, nie wszyscy potrafią prowadzić skuteczne negocjacje. Ich wynik rozpatrywać możemy na dwóch poziomach: merytorycznym i psychologicznym. Odpowiednie szkolenie z negocjacji dostarczy nam technik jak i narzędzi, które znacząco ułatwią nam osiągnięcie optymalnego celu na obu tych płaszczyznach. Nic więc dziwnego, że na szkolenie decyduje się coraz więcej osób.

12 lipca 2018
zdjęcie - Szkolenie z negocjacji – dla kogo?
 
Negocjacje są kluczem do biznesu - każdy, kto siedzi w biznesie nieco dłużej z pewnością nie raz się o tym przekonał. Mimo to, nie wszyscy potrafią prowadzić skuteczne negocjacje. Ich wynik rozpatrywać możemy na dwóch poziomach: merytorycznym i psychologicznym.

Odpowiednie szkolenie z negocjacji dostarczy nam technik jak i narzędzi, które znacząco ułatwią nam osiągnięcie optymalnego celu na obu tych płaszczyznach. Nic więc dziwnego, że na szkolenie decyduje się coraz więcej osób.

Sukcesy negocjacyjne

Sukces merytoryczny definiujemy poprzez cenę, marżę, termin płatności i inne, dodatkowe warunki. Osiągnięcie celu na tym poziomie związane jest z przygotowaniem do rozmów jak i ustępstw z drugiej strony. Sukces psychologiczny jest o wiele trudniejszy. Zdarza się, że nasz klient mimo dobrych warunków, jakie z nim wynegocjowaliśmy, ma poczucie, że znajduje się w niekorzystnej sytuacji.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Szkolenia z negocjacji - weź udział w negocjacyjnej grze i zdobądź praktyczne umiejętności z zakresu negocjacji. Zwiększ pewność siebie, poznaj zasady komunikacji w negocjacjach i skutecznie prowadź rozmowy. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z programem szkolenia z negocjacji.

Mogą Cię również zainteresować: szkolenie techniki sprzedaży, szkolenia dla sprzedawców.

Warto więc nauczyć się doprowadzać do takich wyników, które będą optymalne dla obu stron, skupiając się jednak na tym, aby klient odniósł wyraźną korzyść. Taki efekt uzyskamy dzięki szkoleniu z negocjacji, ucząc się tzw. ,,miękkiego podejścia”. Rozpoznanie stylu negocjacji klienta i stosowanie trików negocjacyjnych to klucz do zbudowania z klientem relacji.

Cel szkolenia

Dzięki szkoleniu poznamy metody i narzędzia, które odpowiednio przygotują nas do prowadzenia negocjacji. Poznamy ponadto praktyczne umiejętności, jakie przy negocjacjach musimy stosować. Zrozumiemy podstawy skutecznych negocjacji i podstawowe strategie, dzięki którym zawsze będziemy wychodzić na plus.

Po szkoleniu będziemy potrafili prawidłowo prowadzić negocjacje i stosować przy kliencie skuteczną argumentację.
 
Cały proces negocjacji nie będzie dla nas problemem - jego przygotowanie stanie się o wiele szybsze i łatwiejsze. Takie warsztaty pozwolą nam poszerzyć swoje umiejętności. Zobaczymy, jak wiele można osiągnąć układając wszystko w naszej głowie. Ćwiczenia w połączeniu z praktykami mają niezwykle dużą wartość - dzięki nim każda negocjacja będzie kończyć się dla nas sukcesem.

ZOBACZ NAJCIEKAWSZE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

7 listopada 2017
Zaufanie: nawet najlepszy proces sprzedaży sam niczego nie sprzeda  Zdobycie miana zaufanego doradcy jest rzadko osiągane.Dlaczego? Wielu sprzedawców uważa, że sami mogą zdecydować, czy są zaufanymi doradcami, ale w rzeczywistości to klienci o tym decydują, czy sprzedawca jest godny zaufania. Zachowania klientów i badania nad przegranymi kontraktami wskazują, że większość klientów nie ufa sprzedawcom lub nie widzi w nich godnych...
28 sierpnia 2018
Model Sprzedaży Challenger Sales – Sprzedaż Prowokatywna Wstęp Modele i podejścia do sprzedaży pojawiają się i znikają. To, co kilka lat temu było najgorętszym i najczęściej stosowanym podejściem do sprzedaży, jest obecnie uważane za staroświeckie. Ta „krótka żywotność” jest spowodowana trendami branżowymi, wpływami zewnętrznymi i ogólną gospodarką. W książce The Challenger Sale autorzy Matthew Dixon i Brent Adamson przedstawiają model,...
13 listopada 2018
  21 technik sprzedaży opartych na dowodach   Techniki sprzedaży - wstęp Co sprawia, że niektórzy sprzedawcy są lepsi od innych? Posiadanie odpowiednich umiejętności i doświadczenia z pewnością jest ważne, ale bycie najlepszym sprzedawcą w firmie zależy również od czegoś więcej. W ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat zostało przeprowadzonych wiele badań naukowych dotyczących tego, w jaki sposób ludzki mózg dokonuje wyborów...
25 czerwca 2019
Storytelling sztuka opowiadania historii w celu zaangażowania odbiorcy, publiczności i budowania więzi z klientem. Narrator przekazuje informację, wiadomości i wiedzę w zabawny i ciekawy sposób. Jego narzędziami są techniki werbalne oraz niewerbalne. Storytelling to relacja ze zdarzenia. Historia może być autentyczna lub fikcyjna, ale dobra historia zawsze zawiera element prawdy, nawet jeśli jest fikcją. Przekaz, który niesie, musi być prawdziwy...
8 stycznia 2020
  Style negocjacji według Willema Mastenbroeka Definicja Negocjacje są procesem, w którym biorą udział co najmniej dwie strony. Stanowiska stron są rozbieżne i stanowią przeszkodę w realizacji indywidualnych interesów. Negocjacje mają na celu uzgodnienie stanowisk. Negocjacje – codzienny element życia Negocjacje istnieją od zawsze. Tam, gdzie jest dwoje ludzi, tam zazwyczaj pojawia się konflikt lub przynajmniej różnica stanowisk. Pragnąc wypracować...

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

27 kwietnia 2022
Znajomość własnej kultury i kultur, z którymi podejmowana jest komunikacja na jakimkolwiek poziomie owocuje wytworzeniem się świadomości kulturowej, czyli umiejętności rozpoznania i zrozumienia wpływu kultury na ludzkie zachowania i idee oraz wpływu własnej kultury na postrzeganie świata, proces oceniania i podejmowania decyzji. Aby dojść do etapu efektywnej komunikacji międzykulturowej niezbędna jest inwestycja czasu, energii i starań w wykluczenie uprzedzeń i...
8 stycznia 2020
Willem Mastenbroek wyróżnił cztery style prowadzenia negocjacji. Każdy ma swoje plusy i minusy.
15 kwietnia 2019
Perswazja to społeczny wpływ na przekonania, postawy, intencje, motywacje i zachowania. Jest to forma manipulacji oparta na zaangażowaniu, która może zmienić nasze myśli i zachowania. Zasady perswazji posługują się słowami mającymi wpłynąć na innych ludzi i osiągnąć pożądane zmiany.
4 grudnia 2018
Storytelling sztuka opowiadania historii w celu zaangażowania publiczności i budowania więzi z klientem. Narrator przekazuje wiadomość, informacje i wiedzę w zabawny, ciekawy sposób. Jego narzędziami są techniki werbalne i niewerbalne.
13 listopada 2018
W ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat zostało przeprowadzonych wiele badań naukowych dotyczących tego, w jaki sposób ludzki mózg dokonuje wyborów i jakie czynniki mogą wpływać na to, co mówimy i robimy, w tym także – co kupujemy. Co najlepsze, ta wiedza naukowa jest łatwo dostępna i może pomóc ci w zostaniu świetnym sprzedawcą.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,



E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę



lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.