Szkolenie zarządzanie stresem

Zarządzanie stresem to obecnie bardzo modne pojęcie. Ze wszystkich stron napływają do nas informacje o organizowanych szkoleniach i kursach z zakresu zarządzania stresem. Czy rzeczywiście warto w takie szkolenie zarządzanie stresem inwestować?

zdjęcie - (the_title())

 

Zarządzanie stresem to obecnie bardzo modne pojęcie. Ze wszystkich stron napływają do nas informacje o organizowanych szkoleniach i kursach z zakresu zarządzania stresem. Czy rzeczywiście warto w takie szkolenie zarządzanie stresem inwestować? Jeśli tak, to jaką firmę należy wybrać? Czym się kierować podczas wyboru?

Stres a funkcjonowanie w pracy

Zacznijmy jednak od próby odpowiedzenia na pytanie, czy zarządzanie stresem rzeczywiście stanowi obecnie jakiś problem? Niestety tak - trzeba bowiem jasno powiedzieć, że bardzo wiele osób nie radzi sobie ze stresem. Jakie mogą być tego przyczyny? Otóż jest ich bardzo wiele i najczęściej nakładają się na siebie wzajemnie. Nadmiar obowiązków, wymagający szef, brak długiego urlopu, niedostateczna ilość snu, kiepskie jedzenie, odcięcie się od przyjaciół, nieznajomość technik radzenia sobie ze stresem - to wszystko są czynniki odpowiedzialne w pewnej mierze za wystąpienie wysokiego poziomu stresu, który zakłóca nasze funkcjonowanie, prowadząc do bardzo wielu nieprzyjemnych sytuacji, a czasem nawet i do utraty pracy...

Szkolenie z zarządzania stresem

Zdecydowanie zatem warto zainwestować w szkolenie, na którym nauczymy się, w jaki sposób możemy zarządzać naszym stresem i z negatywnego, który nas hamuje, zmienić go na pozytywny, motywujący. Abstrahując już od faktu, że taka umiejętność bardzo pomoże nam w życiu zawodowym, to i w prywatnym będziemy mieć z tego korzyści. A czemu nie możemy sami nauczy się przeróżnych technik wspomnianych powyżej? Otóż możemy wówczas źle je dobrać do siebie i jeszcze gorzej wykonywać - lepiej zatem żeby specjalista nam wszystko wytłumaczył.

Dobra firma od szkoleń z zarządzania stresem

Jednak wiadomo - dzisiaj spotkamy na swojej drodze wielu oszustów, którzy będą kusili nas niskimi cenami itp. Jak rozpoznać profesjonalistów? Przede wszystkim będą oni mieli dyplomy dobrych uczelni, dodatkowych kursów. Ponadto będą mogli nam pokazać przeróżne listy rekomendacyjne i referencje. Warto także dodać, że najczęściej już w trakcie rozmowy z danym prowadzącym będziemy wiedzieć, czy rzeczywiście możemy się czegoś od niego nauczyć, czy niekoniecznie...

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Co trzeba zrobić żeby bardziej wierzyć w swoje siły i kompetencje? Jak pozbyć się tremy? Jak być bardziej kreatywnym i innowacyjnym? Jak być wielozadaniowym? Zapraszamy do naszego działu szkoleń z efektywności osobistej np: szkolenie zarządzanie stresem, szkolenie komunikacja interpersonalna, szkolenie asertywność. Zapraszamy serdecznie do działu szkolenia sprzedażowe

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.