Teambuilding w stolicy

Aby zespół w pracy pracował w sposób skuteczny i efektywny członkowie zespołu powinni się dobrze znać i lubić. Być może stwierdzenie to brzmi trywialnie, ale zwykle właśnie najprostsze rzeczy i stwierdzenia są najlepszą drogą do sukcesu.

   
  Aby zespół w pracy pracował w sposób skuteczny i efektywny członkowie zespołu powinni się dobrze znać i lubić. Być może stwierdzenie to brzmi trywialnie, ale zwykle właśnie najprostsze rzeczy i stwierdzenia są najlepszą drogą do sukcesu. Lubiący się pracownicy to lepsza atmosfera w zespole, chętniej podejmowana współpraca, lepsza komunikacja, mniej konfliktów i więcej efektywności.

  Aby skuteczne zbudować dobry zespół w miejscu pracy warto skorzystać z usług tzw. teambulidingu.

  Teambuilding Warszawa zajmuje się organizacją eventów mających na celu integrację i zbliżenie pracowników biorących w nich udział. Zajęcia z teambuildingu to przede wszystkim sport i gry zespołowe przygotowane przez specjalistów od psychologii i coachingu specjalnie po to, by zwiększyć poziom integracji i wzmocnić więzi oraz pozytywne relacje pomiędzy uczestnikami opisywanego przedsięwzięcia.
   

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Imprezy integracyjne dla pracowników są niezwykle ważne. Z tego też powodu każdy pracodawca powinien być świadomy, jak duże znaczenie ma budowanie relacji w grupie pracowników. W obecnych czasach odchodzi się od tradycyjnego modelu spotkań integracyjnych, jeśli nie masz pomysłu na szkolenia integracyjne sprawdź nasze propozycje:

  Warto powiązać teambuilding np. z wyjazdem integrującym pracowników i w ten sposób odnieść podwójną korzyść. Wiele firm w swojej ofercie posiada wyspecjalizowane gry i narzędzia integracyjne, które mogą pozwolić na rozwój wybranej przez pracodawcę cechy, czy czynnika w konkretnym zespole.

  Zajęcia koncentrują się najczęściej wokół takich zagadnień jak: relacje pomiędzy pracownikami, poczucie zaufania pomiędzy pracownikami, relacje na linii pracownik-przełożony i pracownik-pracodawca, poczucie zaufania między pracownikiem i przełożonym oraz pracownikiem i pracodawcą, a w końcu na tym jak zwiększać wspólnymi siłami wydajności i efektywność pracy. Każda oferta dotycząca usług teambuildingu ma charakter w pełni spersonalizowany i zawsze jest dostosowana do indywidualnych potrzeb każdego klienta.
   
  Każdy klient ma również możliwość wskazania usługodawcy, na jakie czynniki chciałby, aby zwrócono szczególną uwagę podczas procesu integracyjnego pracowników.

  Zindywidualizowane podejście jest w tym przypadku kluczem do sukcesu, ponieważ zespoły pracowników z różnych firm zmagają się zwykle z odmiennymi problemami, dlatego każdą z tych grup trzeba traktować w sposób odmienny, tak by udzielić jak najlepszej to tylko możliwe pomocy.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.