W swojej firmie postaw na kulinaria!

Nikt w dzisiejszych czasach nie ma wątpliwości co do tego, że integracja między pracownikami w firmie jest kluczowa, zwłaszcza w przypadkach, kiedy zespół pracuje nad kluczowymi dla firmy projektami.

Gamma - W swojej firmie postaw na kulinaria!

  Nierozwiązane konflikty między pracownikami mogą doprowadzić do tego, że praca wykonana przez zespół będzie bardzo niskiej jakości, przez co firma może zostać narażona na utratę klientów, a przez to spadną jej zyski.

  Dlatego każdy przedsiębiorca, niezależnie od tego jakich rozmiarów jest jego firma i ile pracowników zatrudnia, powinien wiedzieć, że imprezy firmowe, teambuilding są kluczowe, jeśli chodzi o planowanie strategii dalszego rozwoju firmy. Dodatkowe korzyści, jakie zazwyczaj niosą ze sobą imprezy firmowe, to większa lojalność pracowników wobec naszej firmy oraz dużo lepsza atmosfera panująca w miejscu pracy.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Gry szkoleniowe i wyjazdy integracyjne dla firm pozwalają na nawiązywanie i zacieśnianie relacji między pracownikami oraz budowanie marki pracodawcy. Pomagamy nadać takim spotkaniom odpowiednio atrakcyjną formę oraz dobrać aktywności wyzwalające energię i emocje.

  Poznaj nasze rozwiązania:

  Wiemy już, że organizacja wyjazdów firmowych to niemal obowiązek, jeśli chcemy, aby nasza firma rozwijała się prężnie i przynosiła coraz większe, a przede wszystkim regularne zyski. Jednak nierozwiązaną kwestią pozostaje nadal to, gdzie powinniśmy zabrać naszych pracowników oraz jakie atrakcje będą najbardziej odpowiednie podczas wyjazdu pracowniczego.

  Bardzo ciekawym pomysłem na imprezę firmową, która wbrew wszelkim stereotypom będzie znakomitą atrakcją zarówno dla pań, jak i panów, będą warsztaty gotowania. Pamiętajmy, że wyjazd firmowy to nie tylko szansa dla naszych pracowników na poznanie siebie nawzajem prywatnie, ale również na dokształcanie się i to nie tylko w kierunku stricte związanym z działalnością firmy.

  Gotowanie jest czynnością niezwykle przydatną w życiu codziennym. Uczy kreatywności, ponieważ często pierwotny przepis może być modyfikowany w dowolny sposób, na co prowadzący tego rodzaju warsztaty kucharz często nalega. Z doświadczenia wiemy, że w trakcie samego procesu gotowania dochodzi do wielu zabawnych sytuacji, które zmniejszą dystans między poszczególnymi członkami zespołu.

  Przepisy a także własne pomysły na potrawy pracownicy będą mogli wykorzystać w domu, aby zaskoczyć swoich znajomych nietuzinkowymi potrawami. Imprezy firmowe, opierające się głównie na kulinariach są więc znakomitym pomysłem, jeśli do tej pory w naszej firmie panowała dość napięta i nerwowa atmosfera, a relacje między pracownikami nie były do tej pory zbyt dobre. Tego rodzaju warsztaty organizowane są w wielu miejscach na terenie mniejszych i większych miast, a dodatkowo nie wymagają dużego budżetu.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.