Zalety korzystania z BUR dla przedsiębiorcy

W dzisiejszych czasach panuje przeogromna konkurencja niema w każdej dziedzinie gospodarki. Nie da się również zaprzeczyć, że w przypadku wielu przedsiębiorstw przewaga konkurencyjna zależy od wiedzy i poziomu wykształcenia pracowników, tworzących na co dzień strukturę danego przedsiębiorstwa.

11 października 2018
zdjęcie - Zalety korzystania z BUR dla przedsiębiorcy

W dzisiejszych czasach panuje przeogromna konkurencja niema w każdej dziedzinie gospodarki. Nie da się również zaprzeczyć, że w przypadku wielu przedsiębiorstw przewaga konkurencyjna zależy od wiedzy i poziomu wykształcenia pracowników, tworzących na co dzień strukturę danego przedsiębiorstwa.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

W trakcie szkolenia czy spotkania online wykorzystywane są przez nas narzędzia dzięki, które sprawiają że spotkanie staje się naprawdę interaktywne.

Zobacz co oferujemy:

Im większe kompetencje pracowników, tym firma ma zdecydowanie lepsze perspektywy rozwojowe. BUR, czyli Baza Usług Rozwojowych ma być z założenia odpowiedzią na coraz większe potrzeby edukacyjne, jakie mają współczesne przedsiębiorstwa.

BUR to projekt ogólnopolski, a jego pomysłodawcą, a zarazem tez i realizatorem jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Cała procedura odbywa się w oparciu o Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER). Główną ideą działania tej inicjatywy jest tworzenie możliwe jak najszerszej bazy ofert edukacyjnych dla pracowników na co dzień zatrudnionych w bardzo różnych sektorach gospodarczych.

Warto również dodać, iż Baza Usług Rozwojowych jest platformą informacyjną całkowicie darmową. Za jej pośrednictwem można znaleźć między innymi wiele niezwykle różnorodnych ofert kursów, szkoleń, doradztwa, studiów podyplomowych, mentoringu czy coachingu.

Co ważne, w takim przypadku to przedsiębiorcy wybierają oferty najbardziej atrakcyjne dla siebie pod wieloma względami, nic w tym przypadku nie zostało im narzucone odgórnie.

Takie rozwiązanie daje ogromne możliwości efektywnego rozwoju, w szczególności tym przedsiębiorstwom o niezbyt rozbudowanej strukturze.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Sprawdź nasze szkolenia online:

Oferujemy zarówno pojedyncze interaktywne warsztaty online jak i rozbudowane formaty. Korzystamy z najpopularniejszych technologii transmisji video. Sprawdź. Na pewno coś wybierzesz dla swojej firmy.

Tu warto jednak dodać, że niestety nie wszystkie przedsiębiorstwa mogą skorzystać z zalet związanych ze swobodnym dostępem do Bazy Usług Rozwojowych, dlatego też zawsze warto jest zapoznać się ze wszystkimi wymaganiami, jakie należy spełnić by mieć możliwość korzystania z dobrodziejstw BUR.

Póki co aktualnie dostępu do bazy nie mają te przedsiębiorstwa, które zarejestrowane zostały na terenie województwa małopolskiego oraz na terenie województwa pomorskiego. Warto również dodać, iż przedsiębiorcy zainteresowani wsparciem w ramach BUR mogą otrzymać nawet do 400 000 zł na rozwój firmy.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

21 kwietnia 2020
Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
21 kwietnia 2020
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
20 kwietnia 2020
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
20 kwietnia 2020
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
20 kwietnia 2020
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.