Jak zarządzać pracownikami poprzez team building?

Spotkania firmowe od pewnego już czasu przybrały bardzo profesjonalny i kreatywny wymiar. Obecnie organizowane spotkania to przede wszystkim szkolenia i zabawy integracyjne, które maja podnieść kwalifikacje i znajomość pracowników w zespole.

10 czerwca 2019
zdjęcie - Jak zarządzać pracownikami poprzez team building?

Jak zarządzać pracownikami poprzez team building?

Spotkania firmowe od pewnego już czasu przybrały bardzo profesjonalny i kreatywny wymiar. Obecnie organizowane spotkania to przede wszystkim szkolenia i zabawy integracyjne, które maja podnieść kwalifikacje i znajomość pracowników w zespole. Udaje się za ich pomocą stworzyć dobrze zgrany, chętny do pomocy wzajemnej zespół, który bez trudu podejmuje się nawet bardzo trudnych zadań, skutecznie realizuje swoje obowiązki i nieustannie dba o swój rozwój.

Organizowane szkolenia outdoor pozwalają na nieograniczone podnoszenie kompetencji pracowników i umożliwiają przeprowadzenie licznych działań integracyjnych. Podczas takich wyjść pracownicy mogą dowiedzieć się o sobie bardzo wiele, nauczyć się o sobie czegoś nowego, poznać siebie nawzajem i sprecyzować swoje role. Okazuje się bowiem, że coraz częściej nie dostrzegamy szczególnych uzdolnień czy kompetencji u pracowników, które szybko wychodzą na jaw podczas zabaw integracyjnych. Umiejętności przywódcze, szczególne predyspozycje do organizowania czy wsparcia innych osób, jak również do motywowania ich. Jeśli pracodawca czy kierownik zespołu ma świadomość tego i potrafi dobrze sprecyzować, kto w zespole pracownik ma określone zdolności, może lepiej zarządzać zespołem, skuteczniej przydzielać funkcje i zadania, jak również mieć pewność, że pracownicy bez trudu uporają się z powierzanymi im obowiązkami.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Czy w obecnych czasach wszystkie itegracje, spotkania firmowe, warsztaty czy atrakcje dla zespołu trzeba odłożyć na "lepsze czasy"? Zdecydowanie nie.  Super doświadczeniem jest team building online. Wszystkie nasze szkolenia online. Zapraszamy!Nowoczesne szkolenia outdoor zapewniają pełen profesjonalizm i dają ogromne możliwości. Korzystanie z nich to bardzo rozsądny wybór, na który decyduje się coraz więcej przedsiębiorstw, zarówno tych dużych, jak i niewielkich. bez względu na to, czy mamy do czynienia z wielką korporacją czy kilkuosobową firmą, szkolenia outdoor oraz spotkania integracyjne mogą bardzo pozytywnie wpłynąć na pracowników, zespół i całą firmę. Dobrze zintegrowany zespół pracowników, dbający o atmosferę w miejscu pracy, nastawiony do siebie z życzliwością i wsparciem jest w stanie osiągnąć o wiele więcej. To zaś przekłada się na całe przedsiębiorstwo, jego funkcjonowanie i rozwój.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

24 czerwca 2019
Istnieje wiele sposobów na integrację w firmie i wcale nie musi ona sprowadzać się do wspólnego spędzania czasu przy stole, podczas weekendowych wyjazdów do hotelu.
24 czerwca 2019
Firmowa integracja potrafi przybierać naprawdę różne oblicza. Nie musi być to już bynajmniej wypad do pubu czy hotelowe imprezowanie. Integracja zaczyna nabierać zupełnie innych, zróżnicowanych form, które nie dość, że odstresowują i dają rozrywkę, to na dodatek tworzą więzi, budują zaufanie i doskonalą umiejętności wspólnego działania.
24 czerwca 2019
Wyjazdy integracyjne dla firm coraz częściej przybierają urozmaicone formy, bardzo odległe od dobrze wszystkim znanych wyjazdów hotelowych. Obecnie tworzy się je w oparciu o team building, który ma za zadanie, na podstawie konkretnego scenariusza, wzmocnić więzy między pracownikami.
24 czerwca 2019
Integracja nie musi być wcale nudnym, służbowym obowiązkiem, który trzeba wykonać dla świętego spokoju. Może być wyzwaniem, świetną zabawą, a nawet prawdziwą przygodą, która porwie wszystkich uczestników.
24 czerwca 2019
Wiele mówi się ostatnio o różnych formach, które mogą przybierać szkolenia integracyjne dla firm. Kreatywność pod tym względem bywa naprawdę olbrzymia. Każdemu z tego typu pomysłów powinna jednak zawsze przyświecać idea team buildingu. Czym on tak naprawdę jest i do czego może się przydać podczas wyjazdów firmowych?
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.