Jak zarządzać pracownikami poprzez team building?

Spotkania firmowe od pewnego już czasu przybrały bardzo profesjonalny i kreatywny wymiar. Obecnie organizowane spotkania to przede wszystkim szkolenia i zabawy integracyjne, które maja podnieść kwalifikacje i znajomość pracowników w zespole.

zdjęcie - (the_title())


Jak zarządzać pracownikami poprzez team building?

Spotkania firmowe od pewnego już czasu przybrały bardzo profesjonalny i kreatywny wymiar. Obecnie organizowane spotkania to przede wszystkim szkolenia i zabawy integracyjne, które maja podnieść kwalifikacje i znajomość pracowników w zespole. Udaje się za ich pomocą stworzyć dobrze zgrany, chętny do pomocy wzajemnej zespół, który bez trudu podejmuje się nawet bardzo trudnych zadań, skutecznie realizuje swoje obowiązki i nieustannie dba o swój rozwój.

Organizowane szkolenia outdoor pozwalają na nieograniczone podnoszenie kompetencji pracowników i umożliwiają przeprowadzenie licznych działań integracyjnych. Podczas takich wyjść pracownicy mogą dowiedzieć się o sobie bardzo wiele, nauczyć się o sobie czegoś nowego, poznać siebie nawzajem i sprecyzować swoje role. Okazuje się bowiem, że coraz częściej nie dostrzegamy szczególnych uzdolnień czy kompetencji u pracowników, które szybko wychodzą na jaw podczas zabaw integracyjnych. Umiejętności przywódcze, szczególne predyspozycje do organizowania czy wsparcia innych osób, jak również do motywowania ich. Jeśli pracodawca czy kierownik zespołu ma świadomość tego i potrafi dobrze sprecyzować, kto w zespole pracownik ma określone zdolności, może lepiej zarządzać zespołem, skuteczniej przydzielać funkcje i zadania, jak również mieć pewność, że pracownicy bez trudu uporają się z powierzanymi im obowiązkami.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Nie zaniechaj rozwoju swojego zespołu. Szkolenie team building pomoże Ci zintegrować i zmotywować pracowników. Zobacz też nasze szkolenia zarządzanie zespołem. Zapraszamy.Nowoczesne szkolenia outdoor zapewniają pełen profesjonalizm i dają ogromne możliwości. Korzystanie z nich to bardzo rozsądny wybór, na który decyduje się coraz więcej przedsiębiorstw, zarówno tych dużych, jak i niewielkich. bez względu na to, czy mamy do czynienia z wielką korporacją czy kilkuosobową firmą, szkolenia outdoor oraz spotkania integracyjne mogą bardzo pozytywnie wpłynąć na pracowników, zespół i całą firmę. Dobrze zintegrowany zespół pracowników, dbający o atmosferę w miejscu pracy, nastawiony do siebie z życzliwością i wsparciem jest w stanie osiągnąć o wiele więcej. To zaś przekłada się na całe przedsiębiorstwo, jego funkcjonowanie i rozwój.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

2007 rok obfituje w ważne wydarzenia. W kwietniu Komitet Wykonawczy UEFA ogłasza, że Polska z Ukrainą będą współorganizować piłkarskie Mistrzostwa Europy w 2012 roku. Lato przynosi koncerty legend – największe hity dla polskiej publiczności śpiewają członkowie The Rolling Stones oraz Red Hot Chili Peppers. Gorąco jest również na scenie politycznej – dochodzi do samorozwiązania Sejmu, a w październiku do przyspieszonych...
Istnieje wiele sposobów na integrację w firmie i wcale nie musi ona sprowadzać się do wspólnego spędzania czasu przy stole, podczas weekendowych wyjazdów do hotelu.
Firmowa integracja potrafi przybierać naprawdę różne oblicza. Nie musi być to już bynajmniej wypad do pubu czy hotelowe imprezowanie. Integracja zaczyna nabierać zupełnie innych, zróżnicowanych form, które nie dość, że odstresowują i dają rozrywkę, to na dodatek tworzą więzi, budują zaufanie i doskonalą umiejętności wspólnego działania.
Wyjazdy integracyjne dla firm coraz częściej przybierają urozmaicone formy, bardzo odległe od dobrze wszystkim znanych wyjazdów hotelowych. Obecnie tworzy się je w oparciu o team building, który ma za zadanie, na podstawie konkretnego scenariusza, wzmocnić więzy między pracownikami.
Integracja nie musi być wcale nudnym, służbowym obowiązkiem, który trzeba wykonać dla świętego spokoju. Może być wyzwaniem, świetną zabawą, a nawet prawdziwą przygodą, która porwie wszystkich uczestników.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.