Nowoczesna integracja, która bawi i uczy

W dzisiejszych czasach, na rynku pracy nie brakuje profesjonalnych firm, które wyspecjalizowały się w organizowaniu szkoleń, które nakierowane są na zdobycie cennego doświadczenia oraz integracji zespołowej. Taka forma szkoleń cieszy się, wśród pracowników coraz większą popularnością.

Gamma - Nowoczesna integracja, która bawi i uczy

Nowoczesna integracja, która bawi i uczy

W dzisiejszych czasach, na rynku pracy nie brakuje profesjonalnych firm, które wyspecjalizowały się w organizowaniu szkoleń, które nakierowane są na zdobycie cennego doświadczenia oraz integracji zespołowej. Taka forma szkoleń cieszy się, wśród pracowników coraz większą popularnością.

Imprezy firmowe organizowane dla pracowników, cieszą się ogromnym powodzeniem i mogą dać dużą szansę, na zbudowanie doskonałych relacji między pracownikami. Firmy takie wyspecjalizowały się w organizowaniu zabawnych imprez oraz tworzeniu profesjonalnych zajęć, w celu wsparcia integracji zespołu.

Dzięki szeroko pojętej integracji w dużym stopniu podnoszą się wartości pracowników, co z kolei przekłada się na konkretne efekty w ich pracy zawodowej.
Budowanie wspaniałych relacji między ludźmi, w znacznym stopniu zwiększa porozumiewanie się oraz tworzy dobrą atmosferę w środowisku pracy. Dzięki tego typu imprezom firmowym, można zbudować uniwersalny zespół, który to w trudnych i nerwowych sytuacjach będzie w stanie wyjść z każdego impasu.

Organizowane firmowe imprezy charakteryzują się przede wszystkim pełnym profesjonalizmem, bogatym doświadczeniem, wszechstronnością oraz sporą dawką humoru. Poza tym mają duży wpływ na budowanie świetnych relacji między ludźmi. Te firmy charakteryzują się wysokimi kwalifikacjami i pełnym profesjonalizmem.

Nowy teambuilding – teren atrakcyjnych zabaw integracyjnych

W celu zregenerowania pracowników i rozluźnienia emocji, firmy proponują swoim klientom wspaniałe zabawy na świeżym powietrzu, które przywrócą harmonie oraz zacisną więzy w drużynie. Jedną z ciekawych zabaw eventowych jakie przeżyją uczestnicy jest przygoda związana z postacią Arnolda Schwarzeneggera.

Zadaniem pracowników będzie odtworzenie scen z jego kultowego filmu. W tym celu przejdą oni krótki kurs walki wręcz, po którym będą musieli zmierzyć się na leśnej polanie z wielkim rosyjskim zapaśnikiem.

Do dyspozycji pracowników są także różnego rodzaju siatki, liny i inne potrzebne akcesoria, które mogą im przydać się w walce wręcz. Warto dodać, że naszym czołowym napastnikiem może być na przykład jeden z zawodników MMA. Projekt taki posiada urozmaicone kontakty w tym środowisku, dzięki czemu eventy będą się stale wzbogacać.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Nie zaniechaj rozwoju swojego zespołu. Szkolenie team building pomoże Ci zintegrować i zmotywować pracowników. Zobacz też nasze szkolenia zarządzanie zespołem. Zapraszamy.

Teambuilding to wyjątkowa atrakcja na wszelkie imprezy pracownicze oraz pikniki dla firm. Ta szalona rozrywka przeznaczona jest zarówno dla graczy jak i jej obserwatorów. Z pewnością sprawi ona, że każde spotkanie integracyjne będzie jedyne w swoim rodzaju.
Ogromny wybór zabaw i gier integracyjnych dla pracowników

Na każdym spotkaniu integracyjnym, mamy do wyboru bogaty program różnego typu zabaw, ogromną ilość gier, które naładowane są scenariuszami kultowych filmów akcji. Najnowsze atrakcje przeznaczone są do integracji, rywalizacji oraz wspaniałej zabawy. Pracownicy, którzy biorą udział w tych zabawach mogą wcielać się w role słynnych bohaterów filmowych i brać udział w odtwarzaniu dynamicznych scen z będących na topie kinowych hitów.

Takie imprezy integrujace zespół odbywają się pod opieką byłych żołnierzy jednostek specjalnych oraz doświadczonych do bólu instruktorów. Na każdym etapie zabawy dostarczana jest pracownikom pozytywna energia, a zarazem spełnia się rola dobrej zabawy.

Klimat doskonałej zabawy eventowej jest budowany dzięki dokładnie przemyślanym elementom takim jak: oryginalna ścieżka dźwiękowa oraz umiejętne stopniowanie napięcia do dynamicznych i wyeksponowanych scen. Wielkie wrażenie na uczestnikach takiego rodzaju integracji terenowej robi olbrzymi wysiłek wniesiony na cel takiego przedsięwzięcia. Dlatego wszystkie doświadczone firmy na rynku, które trudnią się wyznaczaniem branżowych trendów, stawiają na nowoczesne zadania o charakterze teambuilding.

Taka nowoczesność jest coraz bardziej doceniana na naszym rynku. A wszelkie referencje, które dostają pracownicy w swoich firmach dają im ogromną satysfakcję i wiarę w słuszność tak zorganizowanych spotkań integracyjno - szkoleniowych.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

2007 rok obfituje w ważne wydarzenia. W kwietniu Komitet Wykonawczy UEFA ogłasza, że Polska z Ukrainą będą współorganizować piłkarskie Mistrzostwa Europy w 2012 roku. Lato przynosi koncerty legend – największe hity dla polskiej publiczności śpiewają członkowie The Rolling Stones oraz Red Hot Chili Peppers. Gorąco jest również na scenie politycznej – dochodzi do samorozwiązania Sejmu, a w październiku do przyspieszonych...
Istnieje wiele sposobów na integrację w firmie i wcale nie musi ona sprowadzać się do wspólnego spędzania czasu przy stole, podczas weekendowych wyjazdów do hotelu.
Firmowa integracja potrafi przybierać naprawdę różne oblicza. Nie musi być to już bynajmniej wypad do pubu czy hotelowe imprezowanie. Integracja zaczyna nabierać zupełnie innych, zróżnicowanych form, które nie dość, że odstresowują i dają rozrywkę, to na dodatek tworzą więzi, budują zaufanie i doskonalą umiejętności wspólnego działania.
Wyjazdy integracyjne dla firm coraz częściej przybierają urozmaicone formy, bardzo odległe od dobrze wszystkim znanych wyjazdów hotelowych. Obecnie tworzy się je w oparciu o team building, który ma za zadanie, na podstawie konkretnego scenariusza, wzmocnić więzy między pracownikami.
Integracja nie musi być wcale nudnym, służbowym obowiązkiem, który trzeba wykonać dla świętego spokoju. Może być wyzwaniem, świetną zabawą, a nawet prawdziwą przygodą, która porwie wszystkich uczestników.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.