Czy spotkania integracyjne pomagają w relacji z przełożonym?

Nie da się ukryć, że relacje międzyludzkie to temat niezwykle skomplikowany. Zarówno relacje na gruncie prywatnym jak i relacje zawodowe lubią się komplikować. Na szczęście niepoprawne relacje zawsze można poprawić. zabawy integracyjne.

7 czerwca 2019
zdjęcie - Czy spotkania integracyjne pomagają w relacji z przełożonym?

Czy spotkania integracyjne pomagają w relacji z przełożonym?

Nie da się ukryć, że relacje międzyludzkie to temat niezwykle skomplikowany. Zarówno relacje na gruncie prywatnym jak i relacje zawodowe lubią się komplikować. Na szczęście niepoprawne relacje zawsze można poprawić. zabawy integracyjne.

Trzeba jednak zrozumieć na czym polega problem. Szczególnie ważne jest naprawianie relacji na gruncie zawodowym. Niepoprawne relacje między współpracownikami lub przełożonymi odbijają się bowiem bardzo negatywnie na kondycji firmy. Nierzadko dochodzi do opóznień w realizacji różnego rodzaju zadań firmowych. Najbardziej niebezpieczne są zaś konflikty na linii podwładny-przełożony.

Nie ulega wątpliwości, że za wszelką cenę powinno się unikać tego rodzaju konfliktów. Na szczęście istnieje masa skutecznych narzędzi, które mogą nam pomóc w poprawie relacji na linii podwładny - przełożony. Świetnym pomysłem będą szkolenia integracyjne.

Dzięki takim szkoleniom pracownicy dowiedzą się czym jest team building. Szkolenia team building powinny być jednak poprowadzone przez profesjonalną firmę szkoleniową.

W żadnym wypadku nie należy zlecać przeprowadzenia takich szkoleń firmie niedoświadczonej. Istnieje wówczas zbyt duże ryzyko tego, że szkolenie odniesie skutek odwrotny od zamierzonego.

Ciekawym pomysłem będzie również impreza integracyjna. W dzisiejszych czasach szczególnie modne są imprezy tematyczne.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Czy w obecnych czasach wszystkie itegracje, spotkania firmowe, warsztaty czy atrakcje dla zespołu trzeba odłożyć na "lepsze czasy"? Zdecydowanie nie.  Super doświadczeniem jest team building online. Wszystkie nasze szkolenia online. Zapraszamy!

Cieszą się one bardzo dużym zainteresowaniem. Należy zaznaczyć, że przy wyborze motywu przewodniego imprezy warto wziąć pod uwagę sugestie pracowników. To oni będą bowiem uczestnikami imprezy. Dobrze by więc było, gdyby jej temat przewodni przypadł im do gustu.

Podsumowując wyżej zebrane rozważania, można bez większych trudności dojść do wniosku, że budowanie poprawnych relacji między pracownikami jest wyjątkowo trudnym zadaniem. Przy odrobinie wysiłju jesteśmy w stanie zbudować pozytywne relacje nie tylko z pracownikami ale i z przełożonymi.

Warto korzystać z pomocnych narzędzi ułatwiających nawiązanie pozytywnych relacji pracowniczych. Dobrze byłoby więc co jakiś czas zorganizować w firmie szkolenie czy imprezę integracyjną.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

24 czerwca 2019
Istnieje wiele sposobów na integrację w firmie i wcale nie musi ona sprowadzać się do wspólnego spędzania czasu przy stole, podczas weekendowych wyjazdów do hotelu.
24 czerwca 2019
Firmowa integracja potrafi przybierać naprawdę różne oblicza. Nie musi być to już bynajmniej wypad do pubu czy hotelowe imprezowanie. Integracja zaczyna nabierać zupełnie innych, zróżnicowanych form, które nie dość, że odstresowują i dają rozrywkę, to na dodatek tworzą więzi, budują zaufanie i doskonalą umiejętności wspólnego działania.
24 czerwca 2019
Wyjazdy integracyjne dla firm coraz częściej przybierają urozmaicone formy, bardzo odległe od dobrze wszystkim znanych wyjazdów hotelowych. Obecnie tworzy się je w oparciu o team building, który ma za zadanie, na podstawie konkretnego scenariusza, wzmocnić więzy między pracownikami.
24 czerwca 2019
Integracja nie musi być wcale nudnym, służbowym obowiązkiem, który trzeba wykonać dla świętego spokoju. Może być wyzwaniem, świetną zabawą, a nawet prawdziwą przygodą, która porwie wszystkich uczestników.
24 czerwca 2019
Wiele mówi się ostatnio o różnych formach, które mogą przybierać szkolenia integracyjne dla firm. Kreatywność pod tym względem bywa naprawdę olbrzymia. Każdemu z tego typu pomysłów powinna jednak zawsze przyświecać idea team buildingu. Czym on tak naprawdę jest i do czego może się przydać podczas wyjazdów firmowych?
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.