Ucieknijmy razem

W ramach integrowania pracowników i budowania przynależności do grupy pracodawcy mają do wyboru wiele firm eventowych oferujących realizację różnych aktywności. Aby skorzystać z ciekawej propozycji integracji nie trzeba nawet wyjeżdżać z miasta, w którym prowadzimy działalność. Doskonałym pomysłem jest zorganizowanie wyjścia pracowników do escape roomu.

Gamma - Ucieknijmy razem

Ucieknijmy razem

W ramach integrowania pracowników i budowania przynależności do grupy pracodawcy mają do wyboru wiele firm eventowych oferujących realizację różnych aktywności. Aby skorzystać z ciekawej propozycji integracji nie trzeba nawet wyjeżdżać z miasta, w którym prowadzimy działalność. Doskonałym pomysłem integrowania pracowników jest zorganizowanie wyjścia pracowników do escape roomu.

Escape room - ucieknijmy razem

To doskonała rozrywka, która cieszy się coraz większą popularnością. W skrócie polega to na tym aby rozwiązać wszystkie zagadki i zadania aby wyjść z pomieszczenia, w którym zostaliśmy zamknięci.

Dostępnych pokojów jest całe mnóstwo, właściciele stylowych budynków coraz chętniej zamieniają pokoje na miejsca ucieczek. Istnieją już rankingi escape roomów.

Kilka z nich, które zawsze zajmują wysokie miejsca:

  • escape room w gdańskim teatrze - miejscem rozwiązywania zagadek jest scena i zaplecze związane z konkretną sztuką. To miała być czasowa realizacja, ale cieszyła się taką popularnością, że wróci w kolejnym sezonie;
  • escape room pod Łodzią - opuszczone budynki byłego kolonijnego ośrodka milicyjnego zaaranżowane na miejsce z horroru. Możliwa organizacją nocą co z pewnością wywoła dodatkowe emocje. Gracze poruszają się nie tylko w ramach jednego budynku, ale całego kompleksu;
  • Warszawa - bank - uczestnicy próbują włamać się do skarbca, w którym znajduje się fortuna;
  • Zabrze - escape room utworzony w szybach byłej kopalni. Uczestnicy oświetlają sobie drogę tylko latarkami.

W wielu miastach escape roomy znajdują się w centrach starych miast, w kamienicach, opuszczonych budynkach. Zmierzmy się wspólnie z hotelem z horroru, pokojem stylizowanym na dawne lata, pokojem szalonego naukowca lub pokojem Jamesa Bonda. Wspólne rozwiązywanie zadań i zagadek wymaga współpracy i pracy w grupie.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Firmowe imprezy integracyjne są idealną okazją na nawiązanie relacji między pracownikami.  Impreza integracyjna,podczas której uczestnicy doświadczają atrakcyjnych w formie gier szkoleniowych, a następnie z pomocą trenera pozyskują wiedzę na temat zjawisk i procesów, które zaszły, może stać się solidnym fundamentem dalszych relacji służbowych.

Poznaj nasze rozwiązania zaprojektowane w duchu team building :

Silne emocje na pewno ujawnią kto świetnie radzi sobie w sytuacjach stresowych, kto potrafi zapanować nad grupą, kto potrafi ułożyć strategię działania, kto jest pomysłowy, kto łączy w jedno różne wskazówki.

Grupy wchodzące do określonych pokoi nie mogą być zbyt liczne więc to nie jest dobra forma integracji dla firm zatrudniających kilkudziesięciu pracowników. Jeżeli utworzymy kilka grup pojawia się dodatkowo nutka rywalizacji - każda ucieczka jest odmierzana na zegarze, każda grupa będzie chciała być najszybsza.

To doskonała zabawa, wspólne rozwiązywanie problemów i aktywność wymagająca dużego zaangażowania. To także jedna z tańszych opcji wspólnej zabawy.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

2007 rok obfituje w ważne wydarzenia. W kwietniu Komitet Wykonawczy UEFA ogłasza, że Polska z Ukrainą będą współorganizować piłkarskie Mistrzostwa Europy w 2012 roku. Lato przynosi koncerty legend – największe hity dla polskiej publiczności śpiewają członkowie The Rolling Stones oraz Red Hot Chili Peppers. Gorąco jest również na scenie politycznej – dochodzi do samorozwiązania Sejmu, a w październiku do przyspieszonych...
Istnieje wiele sposobów na integrację w firmie i wcale nie musi ona sprowadzać się do wspólnego spędzania czasu przy stole, podczas weekendowych wyjazdów do hotelu.
Firmowa integracja potrafi przybierać naprawdę różne oblicza. Nie musi być to już bynajmniej wypad do pubu czy hotelowe imprezowanie. Integracja zaczyna nabierać zupełnie innych, zróżnicowanych form, które nie dość, że odstresowują i dają rozrywkę, to na dodatek tworzą więzi, budują zaufanie i doskonalą umiejętności wspólnego działania.
Wyjazdy integracyjne dla firm coraz częściej przybierają urozmaicone formy, bardzo odległe od dobrze wszystkim znanych wyjazdów hotelowych. Obecnie tworzy się je w oparciu o team building, który ma za zadanie, na podstawie konkretnego scenariusza, wzmocnić więzy między pracownikami.
Integracja nie musi być wcale nudnym, służbowym obowiązkiem, który trzeba wykonać dla świętego spokoju. Może być wyzwaniem, świetną zabawą, a nawet prawdziwą przygodą, która porwie wszystkich uczestników.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.