Coaching relacji ze sobą i z bliskimi

Gamma - Coaching relacji ze sobą i z bliskimi

  Pierwszym krokiem do tworzenia zdrowych relacji z otaczającym nas światem jest zbudowanie pozytywnej, zdrowej relacji ze sobą samym. Każdy człowiek jest dla siebie jedyną osobą, z którą będzie musiał spędzić resztę życia.

  Możliwym, a nawet koniecznym jest pozbycie się wszelkich toksycznych znajomości i związków czy przyjaźni, jednak związek ze sobą samym jest jedyną rzeczą, nad którą każdy powinien pracować i którą każdy powinien doskonalić przez całe życie. To właśnie w tym, między innymi, pomocny jest coaching.

  Bez względu na obecną sytuację i nastawienie do siebie w danym momencie, możliwa jest zmiana tego na własną korzyść i doprowadzenie do związku ze sobą samym, który będzie sprzyjał rozwojowi i dążeniu do szczęścia.

   

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Jakie są najskuteczniejsze techniki motywacyjne? Jak zostać mentorem dla mniej doświadczonych współpracowników? Jak stres wpływa na podejmowanie decyzji? Jak obudzić zespół sprzedażowy? Zobacz co proponujemy: Zapraszamy.

   

  Gdy już to zrozumiemy, zaczyna się rola coacha, który posiada wszelkie narzędzia oraz ćwiczenia mogące naprowadzić nas na odpowiednia drogę do budowania życia, jakiego tak naprawdę pragniemy.

  Coach, zadając odpowiednie pytania i drążąc odpowiednie tematy, naprowadzi nas nie tyle na rozwiązanie problemu, ale nauczy nas korzystać z odpowiednich narzędzi, kiedy sytuacja wymyka się spod kontroli, dzięki czemu uczymy się samodzielnie opiekować samym sobą.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Praca to środowisko, w którym chcemy być najlepszą wersją samego siebie, a nasze wyniki i produktywność jest stale oceniania. Nie chcemy zawieść przełożonego, współpracowników, samych siebie. Liczymy na podwyżkę, awans i chcemy, by nasza praca została doceniona.
  Asertywnością nazywamy umiejętność obrony własnych poglądów z zachowaniem pozytywnego, spokojnego zachowania. Do sztuki asertywności zalicza się również zdolność opanowania emocji, które zazwyczaj towarzyszą nam, gdy jesteśmy zmuszeni argumentować nasze potrzeby.
  Według definicji, asertywność to zdolność obrony własnych i cudzych praw i poglądów ze spokojnym i pozytywnym nastawieniem, bez agresji i pasywnego przyzwolenia na narzucenie sobie czyichś wartości czy opinii. W dużym uproszczeniu oznacza to w sposób przystępny zaznaczanie własnych potrzeb, wątpliwości.
  Psychologia to jeden z bardziej klasycznych kierunków studiów. Pozwala zdobyć wiedzę na temat ludzkiego umysły, mechanizmów funkcjonowania ludzkiej psychiki, procesów decyzyjnych.
  Znajomość podstaw psychologii jest przydatna w praktyce właściwie w każdym obszarze życia, w którym mamy kontakt z innymi ludźmi.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.