Szkolenia do CV

Każde szkolenie, w którym uczestniczymy poszerza nasze kompetencje i dostarcza nowych umiejętności, które warto zawrzeć w swoim CV

zdjęcie - (the_title())

  Każde szkolenie, w którym uczestniczymy poszerza nasze kompetencje i dostarcza nowych umiejętności, które warto zawrzeć w swoim CV.

  Są jednak takie, które są cenione przez rekrutrów wyżej niż inne. Pierwszym przykładem może być kurs pierwszej pomocy. Przy podobnych kompetencjach pracodawcy często wolą zatrudnić kogoś, kto w razie nagłego wypadku może ocalić komuś życie. Kolejnymi, mniej zaskakującymi przykładami mogą być szkolenia z negocjacji i trening umiejętności interpersonalnych.

  Pracując w biurze czasem dochodzi do konfliktów, które mogą mieć wpływ na efektywność zespołu. To naturalne, że dział HR prowadzący rekrutację wybierze osoby mające doświadczenie w łagodzeniu i rozwiązywaniu konfliktów.

   

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Współpracuje z nami ponad stu trenerów. W 2016 roku przeszkoliliśmy ponad sześć tysięcy klientów indywidualnych i ponad tysiąc klientów instytucjonalnych. Zostaliśmy firmą szkoleniową roku. Oferujemy szkolenia dla sprzedawców, szkolenia HR i szkolenia administracja. Zapoznaj się z naszymi szkoleniami.

   

  Ważnym atutem dla kandydata może być także ukończenie szkolenia z zarządzania bazami danych i obsługi specjalistycznych programów komputerowych, gdyż oszczędzą one jego czas i pieniądze, ponieważ inaczej prawdopodobnie to właśnie pracodawca musiałby przeszkolić pracownika w tej dziedzinie.

  W przypadku pracy, w której istotny jest kontakt z klientami każdy kurs związany z kompetencjami socjalnymi i komunikacją interpersonalną będzie ogromnym atutem. Warto jest, więc brać udział w najróżniejszych kursach i szkoleniach, ponieważ nigdy nie wiemy, które mogą okazać się ważne dla naszego przyszłego pracodawcy.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Praca to środowisko, w którym chcemy być najlepszą wersją samego siebie, a nasze wyniki i produktywność jest stale oceniania. Nie chcemy zawieść przełożonego, współpracowników, samych siebie. Liczymy na podwyżkę, awans i chcemy, by nasza praca została doceniona.
  Asertywnością nazywamy umiejętność obrony własnych poglądów z zachowaniem pozytywnego, spokojnego zachowania. Do sztuki asertywności zalicza się również zdolność opanowania emocji, które zazwyczaj towarzyszą nam, gdy jesteśmy zmuszeni argumentować nasze potrzeby.
  Według definicji, asertywność to zdolność obrony własnych i cudzych praw i poglądów ze spokojnym i pozytywnym nastawieniem, bez agresji i pasywnego przyzwolenia na narzucenie sobie czyichś wartości czy opinii. W dużym uproszczeniu oznacza to w sposób przystępny zaznaczanie własnych potrzeb, wątpliwości.
  Psychologia to jeden z bardziej klasycznych kierunków studiów. Pozwala zdobyć wiedzę na temat ludzkiego umysły, mechanizmów funkcjonowania ludzkiej psychiki, procesów decyzyjnych.
  Znajomość podstaw psychologii jest przydatna w praktyce właściwie w każdym obszarze życia, w którym mamy kontakt z innymi ludźmi.

  Zapraszamy do naszej

  gamma Wiki +

  Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
  Raporty HR
  Raporty HR

  Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

  Video
  Video

  Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

  Audio
  Audio

  Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

  Artykuły
  Artykuły

  Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108


  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.