Początkujący Manager

Gamma - Początkujący Manager

  Jest to klasyczny podręcznik do zarządzania, a jego nowa, rozbudowana wersja nadal stanowi najlepszy przewodnik dla osób rozpoczynających karierę na stanowisku menedżera. Od czasu jej pierwszego wydania, książka „Początkujący Manager” pomogła tysiącom osób niedoświadczonych w zarządzaniu innymi ludźmi w spoczywających na nich zadaniach – teraz może pomóc Tobie!

  Napisana w przejrzysty i zwięzły sposób, porusza wszystkie najważniejsze aspekty potrzebne do osiągnięcia sukcesu oraz zawiera porady w zakresie zatrudniania i zwalniania pracowników, przywództwa, motywacji, czy zarządzania czasem i stresem.

  Książka została podzielona na 6 części:

  • „A więc zamierzasz zarządzać ludźmi” (zawiera rozdziały takie jak: Droga do zarządzania, Pierwsze kroki, Zadania nowego menedżera i pułapki, których powinien unikać)
  • „Zmagania z nowymi obowiązkami” (Budowanie dynamiki zespołu, Szkolenie członków zespołu, Dyscyplinowanie pracownika itp.)
  • „Praca z ludźmi, budowanie relacji i zarządzanie ryzykiem” (Lojalność, Motywowanie, Zachęcanie do inicjatywy i innowacji itp.)
  • „Opisy stanowisk, oceny okresowe i wysokość wynagrodzenia” (Sporządzanie opisów stanowisk, Oceny okresowe, Ustalanie wynagrodzeń)
  • „Rozwój i samodoskonalenie” (Inteligencja emocjonalna, Budowanie pozytywnego obrazu samego siebie, Organizowanie i prowadzenie zebrań itp.)
  • „Człowiek spełniony” (Pokonać stres, Równowaga życiowa, To jest klasa)

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  W dużej mierze umiejętności przywódcze można wypracować. Dobre zarządzanie zespołem to sztuka dobrego motywowania oraz delegowania zadań. Zdobądź niezbędną wiedzę potrzebną, by zostać EXELLENT MENAGEREM! Zapraszamy na szkolenie z zarządzania zespołem.Mogą Cię również zainteresować: szkolenia po angielsku, szkolenie rozwiązywanie konfliktów w zespole.

  Piąte wydanie zaktualizowane zostało o tematy związane z budowaniem zaufania i pewności siebie, byciem aktywnym słuchaczem, zarządzaniem różnymi grupami indywidualnych jednostek oraz ukazuje wszelkie wyzwania, jakie stoją przed świeżo upieczonymi menedżerami.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Książka autorstwa Setha Godina zachęca do tego, aby wprowadzić do swojego życia pewien wyjątkowy element – nazywany fioletową krową. Prostota tego przekazu odkrywa głębszy sens lektury: fioletowa krowa jest niczym innym, jak pewnym celem marketingowym i biznesowym, motywującym do działania i do tworzenia produktów oraz usług, które są atrakcyjne i wyróżniające się na tle innych.Podtytuł książki brzmi: „Zmień się i...
  Historia upadku funduszu hedgingowego LTCM (Long Term Capital Management) zostaje opowiedziana po raz kolejny w książce Rogera Lowensteina, zatytułowanej „When genius failed: the rise and fall of Long Term Capital Management” i pozwala czytelnikom na wyciągnięcie pożytecznych wniosków, dzięki którym mogą lepiej zadbać o finanse swojej firmy.Fundusz ten prowadzony był przez grupę naukowców uhonorowanych Nagrodą Nobla z dziedziny ekonomii, którzy...
  Często słyszy się, że wymiana pracownika może kosztować firmę nawet dwa razy tyle, ile wynosiło jego roczne wynagrodzenie – ale czy zdawałeś sobie sprawę, że utrata kluczowego pracownika w nieodpowiednim momencie może kosztować nawet miliardy dolarów? Książka „Love’em or Lose’em” opowiada historię Johna, inżyniera osiągającego świetne wyniki, który dokonał ważnego odkrycia technologicznego i starał się otrzymać 15% podwyżki. Kiedy prośba...
  Menedżerowie HR i inni specjaliści w tej dziedzinie muszą wiedzieć, co robić w trudnych sytuacjach dotyczących swoich pracowników, dyscypliny czy zwolnień. Aby pomóc osobom pracującym w dziale zasobów ludzkich, specjaliści Shawn Smith i Rebecca Mazin opracowali 200 typowych i dokuczliwych pytań, z którymi takie osoby najczęściej spotykają się w swojej codziennej pracy.Książka „The HR Answer Book” omawia wiele problemów, z...
  „17 śmiertelnych błędów szefa” nie zalicza się do typowych lektur dla menedżerów. Jej autor, Rafał Szczepanik, trener z firmy szkoleniowej „Training Partners”, postanowił stworzyć pierwszą sensacyjną powieść menedżerską. Oznacza to, że książka z dziedziny zarządzania posiada cechy prawdziwego kryminału. Rozpoczyna się ona słowami: „3:49, 3:48, 3:47 – cyfry na wyświetlaczu metalowego, srebrzystego zegara nieubłaganie zbliżały się do zera. Janusz Czerwiński,...

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.