Przekuwamy kompetencje w rezultaty.

Szkolenia otwarte online

Realizujemy webinary oraz interaktywne szkolenia online od ponad 6 lat zarówno w wersji tzw. Pure Remote (100% cyfrowo, zdalnie) jak również   blended learningowych (szkolenia stacjonarne + zdalne).

Zgodnie z jednym z założeń naszej strategii „wiele specjalizacji pod jednym dachem” powołaliśmy zespół ekspertów rozwijających i doskonalących zdalne rozwiązania w naszej firmie.  Dziś nasze zasoby to:

  • Doświadczenie w postaci ponad 140 projektów rozwojowych realizowanych zdalnie (ponad 10 000 uczestników)
  • Zespół 27 trenerów posiadających kompetencje w projektowaniu i realizowaniu zdalnych przedsięwzięć rozwojowych
  • Wykupione dostępy do większości narzędzi webinaryjnych (Clickmeeting, Zoom, Mural, Livewebinar, GoToWebinar) 

Wartości dodane zdalnych form rozwojowych

­W obecnym czasie – jedyny dostępny format rozwojowy
Mamy w Gammie doświadczenie we wprowadzaniu trybu pracy zdalnej w organizacjach. Nawet jeżeli praca zdalna była przeprowadzana stopniowo, w sposób planowy, z odpowiednią komunikacją i starannością wiązało się to z czasowym obniżeniem produktywności u części pracowników. Wprowadzenie pracy zdalnej dla całej organizacji w trybie nagłym to duża utrata efektywności pracowników i zespołów. Webinary i szkolenia online dostarczą narzędzia, które również w trybie pilnym pozwolą zdobyć menedżerom i specjalistom kompetencje pozwalające zaadaptować się do obecnej sytuacji.

­Oszczędność czasu
Szkolenia online można przygotować szybko i przeprowadzić szybko. Nie ma utraty czasu na działania koordynacyjne. Wszyscy potencjalni uczestnicy mogą dowiedzieć się nawet z jednodniowym wyprzedzeniem, że wezmą udział w aktywności rozwojowej. W czasach VUCA, w których czas reakcji jest kluczowym czynnikiem sukcesu zwinne formy rozwojowe wychodzą tym oczekiwaniom naprzeciw.

­Oszczędność pieniędzy
W przypadku webinarów wszystkie koszty delegacji są wyeliminowane. Organizacja płaci tylko i wyłącznie za wiedzę.

­Brak ograniczeń geograficznych i lokalizacyjnych
Nie ważne gdzie mieszkają ani gdzie aktualnie  znajdują się uczestnicy szkolenia. Nie ważne czy w danym czasie są w Polsce czy zagranicą. Mogą wziąć udział w szkoleniu w dowolnym miejscu i czasie.

­Pełna wartość szkoleniowo-merytoryczna
Dzięki przekazowi audio-wideo webinary są odpowiednie zarówno dla wzrokowców jak i słuchowców. Technologia webcast pozwala na prowadzenie normalnej prezentacji szkoleniowej (prezentacja w postaci slajdów, głos, ankiety, pytania i odpowiedzi) tylko w nieco odmiennych warunkach – każdy uczestnik może się znajdować w dowolnym miejscu.

­Pełna interaktywność
Webinary umożliwiają pełną interakcję zarówno z prowadzącym jak i z innym uczestnikami szkolenia. Na każdym spotkaniu dostępny jest czat, na którym można zabierać głos, a na końcu każdego szkolenia jest sesja pytań i odpowiedzi na której można rozwiać swoje wątpliwości związane z treścią szkolenia. W trakcie seminarium internetowego wykorzystywane są też takie narzędzia jak: ankiety i pytania do uczestników, dzięki czemu spotkanie staje się naprawdę interaktywne.

­Wydawałoby się, że nie ma nic prostszego i bardziej efektywnego niż taka forma szkoleniowa. Ale…

Największym wyzwaniem podczas webinaru, jest dokładnie to samo co podczas klasycznego szkolenia – skupienie uczestników na temacie. Bycie TU i TERAZ. Oderwanie uczestników od wszystkich spraw poza salą szkoleniową.  Zakładając, że wszyscy uczestnicy są wysoce zmotywowani do udziału w webinarze, popełniamy dość istotny błąd. Dodatkowo, ilość rzeczy jaka dzieje się równolegle w poczcie, internecie, telefonie i „świecie” a tym samym walczy o uwagę uczestników z webinarem, który właśnie trwa, jest OGROMNA. Nie trudno sobie wyobrazić świetnego trenera opowiadającego o temacie, a po drugiej stronie uczestników webinaru, czytających pocztę, piszących smsy, robiących prezentację itd.

Dlatego właśnie dobry czyli efektywny webinar musi być poprowadzony, tak by uwaga uczestników była skupiona na temacie przez cały czas trwania, a to z kolei znaczy, że efektywny webinar musi być bardzo ciekawy i bardzo interaktywny

Zobacz w dziale:

MATERIAŁY I INFORMACJE

szkolenia miękkie
Szkolenia miękkie

Najnowsza lista szkoleń miękkich.

Pobierz
szkolenia twarde
Szkolenia twarde

Pobierz listę szkoleń twardych (eksperckich).

Pobierz
Folder informacyjny
Folder informacyjny

Dowiedz się o nas więcej.

Pobierz
Gamma w mediach

Zobacz co piszą o nas media.

Zobacz

Mieliśmy przyjemność

PRACOWAĆ ONLINE DLA:

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma />
<h5><a href=WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2019 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.