Aspekty zmiany po szkoleniu z zarządzania ryzykiem

Dzisiaj na rynku znajdziemy bardzo wiele różnych szkoleń, które mają na celu podnieść nasze kompetencje, jako szefa czy kierownika albo team leadera. W które z nich najbardziej warto zainwestować? Otóż swoisty prym wiodą tutaj szkolenia z zakresu zarządzania ryzykiem. Jakie korzyści osiągniemy po takim szkoleniu?

zdjęcie - Aspekty zmiany po szkoleniu z zarządzania ryzykiem
 
Dzisiaj na rynku znajdziemy bardzo wiele różnych szkoleń, które mają na celu podnieść nasze kompetencje, jako szefa czy kierownika albo team leadera. W które z nich najbardziej warto zainwestować? Otóż swoisty prym wiodą tutaj szkolenia z zakresu zarządzania ryzykiem. Jakie korzyści osiągniemy po takim szkoleniu?

Dobre szkolenie zarządzanie ryzykiem = świetne efekty

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

ZARZĄDZANIE RYZYKIEM W PROJEKCIE

Celem zarządzania ryzykiem w projekcie jest zwiększenie prawdopodobieństwa i skutków wystąpienia ryzyk korzystnych oraz zmniejszenie prawdopodobieństwa i skutków wystąpienia ryzyk niekorzystnych. Przygotuj się do tego poprzez szkoleni zarządzanie ryzykiem w projekcie.

Uczestników tego szkolenia interesują się  również:

Na początek jednak należy podkreślić, że aby osiągnąć niżej opisane efekty, musimy wybrać się na naprawdę dobre szkolenie zarządzanie ryzykiem. Co to oznacza? Otóż musi ono być prowadzone przez kompetentne osoby, znające swój fach i wiedzące, jak przekazać wiedzę. Wracając jednak do tematu - jakie efekty da nam szkolenie zarządzanie ryzykiem?

1) zmiana osobowości
Przede wszystkim to szkolenie nastawione jest na pewną zmianę nas samych. Nie możemy już dłużej bać się podejmowania ryzyka, jednak z drugiej strony, nadmierne ryzyko też nigdy się nie opłaca. Dlatego też celem takiego szkolenia jest nauczenie ludzi ponoszenia odpowiedzialności za podejmowane przez siebie decyzje. Trzeba umieć je rozważyć, oszacować straty i zyski. Ponadto szkolenie zarządzanie ryzykiem nauczy nas jednej bardzo ważnej rzeczy - otóż, że ryzyko jest czasem szansą na wyjście z obecnego położenia. Oczywiście dostaniemy także konkretne, naukowe narzędzia pomagając nam oszacować owo ryzyko, niemniej jednak duża zmiana zajdzie własnie w naszym postrzeganiu.

2) Zmiana stylu podejścia do pracowników
Szybko także zaczniemy zauważać po takim szkoleniu, że łatwiej jest nam ocenić pracownika - czy możemy powierzyć mu bardziej odpowiedzialne zadania, czy jednak nie nadszedł na to jeszcze czas. Kolejną zmianą będzie to, że na pewno świetnie nauczymy się dzielić zadania, szacować ich wykonanie, oceniać w stosunku do rzeczywistych możliwości danej osoby, a także że łatwiej nam będzie generalnie zarządzać całością przedsiębiorstwa.

3) Ryzyko i jeszcze raz ryzyko
Oczywiście takie szkolenie także doprowadzi nas do tego, że będziemy podejmować coraz to więcej odważnych działań.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.