Controlling szkolenia – przepis na sukces

Celem każdego przedsiębiorcy jest sukces – to całkowicie naturalne i jak najbardziej zrozumiałe podejście. Pytanie jednak pozostaje – jak go osiągnąć? Często wydaje nam się, że naszą prawdziwą przeszkodą są pracownicy. Narzekamy, że to nie te czasy, że już nie ma dobrych pracowników, że nic nie możemy zrobić z tymi, których mamy obecnie. Czy rzeczywiście tak jest?

10 czerwca 2018
zdjęcie - Controlling szkolenia – przepis na sukces
 
Celem każdego przedsiębiorcy jest sukces - to całkowicie naturalne i jak najbardziej zrozumiałe podejście. Pytanie jednak pozostaje - jak go osiągnąć? Często wydaje nam się, że naszą prawdziwą przeszkodą są pracownicy. Narzekamy, że to nie te czasy, że już nie ma dobrych pracowników, że nic nie możemy zrobić z tymi, których mamy obecnie. Czy rzeczywiście tak jest?

Controllig szkolenia - najlepsze rozwiązanie

Otóż zwalanie wszystkiego na dawne czasy niespecjalnie nam pomoże. Zdecydowanie lepiej jest zainteresować się tym, co tu i teraz. A w chwili teraźniejszej w rozwiązaniu takiego problemu z pracownikami na pewno pomoże nam narzędzie zwane controllingiem personalnym. Na czym to polega? Otóż technik w zasadzie jest naprawdę wiele, dlatego też nie sposób tutaj ich dokładnie omówić, tym bardziej, że przecież stanowią one treść szkolenia. Niemniej jednak istotne jest to, że controlling umożliwia nam optymalizację kosztów oraz takie zarządzanie zespołami ludzkimi, aby wykorzystać wszystkie talenty pracowników.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Jeżeli monitorowanie procesu zarządzania kapitałem ludzkim pod kątem ekonomicznym jest fundamentem podejmowania strategicznych decyzji dot. pracowników to szkolenie CONTROLLING PERSONALNY - Jako wsparcie strategii organizacji w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi pomoże do tego przygotować.

Uczestnicy tego szkolenia poszukują również:

Efekty controllingu personalnego

Pytanie - co w zasadzie będziemy z tego mieć? Otóż na pewno szybko odkryjemy, że już nie narzekamy na pracowników, bo w zasadzie nie mamy ku temu żadnego sensownego powodu. Pracownicy bowiem znajdują się na optymalnych dla siebie stanowiskach i wykorzystują swoje naturalne predyspozycje, w związku z czym ich praca od razu jest nieporównywalnie bardziej efektywna. Warto także zaznaczyć, że controlling umożliwia redukcję napięć, kłótni i rezygnację z konfliktowych pracowników, co z kolei sprawia, że w końcu atmosfera w pracy jest przyjemna.

Szkolenia z controllingu personalnego - inwestycja warta rozważenia

Warto zatem pomyśleć o takim szkoleniu z controllingu personalnego. Co trzeba o tym wiedzieć to fakt, że jest inwestycja, która na pewno nam się zwróci i to po wielokroć. Kogo wysłać na takie szkolenie? Na pewno siebie jako szefa oraz kilku kierowników, team leaderów. Oczywiście najbardziej optymalną sytuacją jest wysłanie na szkolenie controlling wszystkich osób pełniących jakieś funkcje kierownicze w firmie.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

7 kwietnia 2020
Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
7 kwietnia 2020
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
7 kwietnia 2020
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
7 kwietnia 2020
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
7 kwietnia 2020
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.