Firma na medal

Kim jest biznesmen, który odniósł sukces? Tutaj na pewno w tym momencie padają przeróżne definicje, ważne jest natomiast, aby uświadomić sobie, jakie cechy posiada taki człowiek, który osiągnął sukces. Otóż na pewno jest to osoba zdyscyplinowana, często mówi się, że tacy ludzie wstają naprawdę wcześnie. Ponadto pieniądz często nie jest celem samym w sobie, liczą się natomiast możliwości, które można uzyskać, posiadając odpowiednie kwoty. Co więcej – prawdziwi ludzie biznesu lubią tę nutkę ryzyka w zarządzaniu firmami. Bez ryzyka nigdy bowiem nie zrobimy kroku naprzód. jednak z drugiej strony- ryzyko może nas też zniszczyć. A zatem..

Gamma - Firma na medal
   
  Kim jest biznesmen, który odniósł sukces? Tutaj na pewno w tym momencie padają przeróżne definicje, ważne jest natomiast, aby uświadomić sobie, jakie cechy posiada taki człowiek, który osiągnął sukces. Otóż na pewno jest to osoba zdyscyplinowana, często mówi się, że tacy ludzie wstają naprawdę wcześnie. Ponadto pieniądz często nie jest celem samym w sobie, liczą się natomiast możliwości, które można uzyskać, posiadając odpowiednie kwoty. Co więcej - prawdziwi ludzie biznesu lubią tę nutkę ryzyka w zarządzaniu firmami. Bez ryzyka nigdy bowiem nie zrobimy kroku naprzód. jednak z drugiej strony- ryzyko może nas też zniszczyć. A zatem..

  Zarządzanie ryzykiem - ważna umiejętność

  Naprawdę bardzo ważną umiejętnością dla każdego przedsiębiorcy jest właśnie umiejętność zarządzania ryzykiem. Trzeba nauczyć się, gdzie leży ta cienka granica pomiędzy ryzykiem prowadzącym do sukcesu a tym, który powiedzie nas do porażki.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  ZARZĄDZANIE RYZYKIEM W PROJEKCIE

  Celem zarządzania ryzykiem w projekcie jest zwiększenie prawdopodobieństwa i skutków wystąpienia ryzyk korzystnych oraz zmniejszenie prawdopodobieństwa i skutków wystąpienia ryzyk niekorzystnych. Przygotuj się do tego poprzez szkoleni zarządzanie ryzykiem w projekcie.

  Uczestników tego szkolenia interesują się  również:

  Niemniej jednak nie zawsze udaje się uniknąć spadnięcia w dół - dobry biznesmen nie może w żadnym bądź razie traktować tego jak porażki, lecz przeciwnie - jako motywacji do podjęcia kolejnych kroków, do działania. w gruncie rzeczy naprawdę nie jest tak łatwo nauczyć się funkcjonowania w taki sposób. Jest to trudne, lecz jeśli chcemy przyciągnąć do siebie duże pieniądze, to jest to na pewno zdecydowanie wręcz koniecznie!

  Zarządzanie ryzykiem szkolenie

  Dlatego też jednym z najbardziej polecanych szkoleń są właśnie te, które uczą, jak prawidłowo zarządzać ryzykiem. Dzięki uczestnictwu w nich zdobędziemy naprawdę wiele umiejętności. Przede wszystkim zmienimy się wewnętrznie - nauczymy się postrzegać ryzyko nie jako zagrożenie, lecz szansę na rozwój. Ponadto takie szkolenia mają na celu wykształcenie w nas pewnych cech charakteru oraz umiejętności panowania nad emocjami, co jest konieczne w tego typu zajęciu. Oprócz tego poznamy oczywiście zagadnienie zarządzania ryzykiem od strony czysto teoretycznej, książkowej, a co nie mniej istotne - prawnej i administracyjnej oraz organizacyjnej!

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.