Jak doskonalić kompetencje mistrza produkcji?

Wielu z nas uważa, że uzyskanie stanowiska kierowniczego jest już szczytem naszych możliwości rozwojowych. Niestety często dochodzi do zatrzymania naszego kształcenia po uzyskaniu awansu i nie staramy się już udoskonalać naszych umiejętności.

9 stycznia 2020
zdjęcie - Jak doskonalić kompetencje mistrza produkcji?

Jak doskonalić kompetencje mistrza produkcji?

Wielu z nas uważa, że uzyskanie stanowiska kierowniczego jest już szczytem naszych możliwości rozwojowych. Niestety często dochodzi do zatrzymania naszego kształcenia po uzyskaniu awansu i nie staramy się już udoskonalać naszych umiejętności.

Jest to jednak ogromnym błędem, ponieważ rozwój jest niezbędny na każdym stanowisku i zawsze powinniśmy skupiać swoją uwagę na powiększaniu swojej wiedzy i poprawie wykonywanych przez siebie czynności. Będzie dawało to szansę na kolejną zmianę stanowiska na lepsze, ale również pozwoli zwiększyć komfort pracy oraz wpłynie pozytywnie na działanie całej firmy.

Co zatem robić w momencie, gdy posiadamy już wysokie stanowisko i uzyskaliśmy już podstawową wiedzę? Warto poszukać ciekawych kursów skierowanych do osób w podobnej sytuacji takich jak szkolenia dla mistrzów.

Awansując na to stanowisko musieliśmy naprawdę wiele pracować oraz uzyskać ogromną wiedzę na temat procesów produkcji w danej firmie, jednak nadal możemy doskonalić swoje umiejętności w zarządzaniu grupą ludzi, tak aby ich praca stała się bardziej efektywna.

Dotyczy to również osób na innych stanowiskach kierowniczych. Powinny one zdecydować się na uczestnictwo w szkolenie dla brygadzistów lub szkolenia dla kierowników. W ich trakcie możecie powiększyć swoją wiedzę o użyteczne informacje, które przyśpieszą wykonywanie przez Ciebie poszczególnych zadań.

Dzięki nim nabierzecie doświadczenia i będziecie mieli szansę porozmawiać z osobami na podobnych stanowiskach. Dzięki takim kontaktom będziesz miał szansę szybciej rozwiązywać problemy, które pojawią się na twojej drodze.

Najłatwiej bowiem uczyć się jest na cudzych błędach, zatem znając zachowanie poszczególnych osób masz szansę wykonać odpowiednie kroki kierujące Cię do rozwiązania problemu. Według nas jest to bardzo ważne w każdej pracy, ponieważ czerpanie z doświadczeń innych daje nam naprawdę szeroką wiedzę. Warto zatem na każdym etapie swojej kariery dbać o swój rozwój, ponieważ to właśnie on jest najważniejszy.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

7 kwietnia 2020
Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
7 kwietnia 2020
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
7 kwietnia 2020
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
7 kwietnia 2020
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
7 kwietnia 2020
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.