Jak uaktualniać wiedzę z prawa zamówień?

Prawo zamówień publicznych to dość obszerna tematyka. Jednakże w wielu firmach odpowiednia jej znajomość jest niezbędna. Tylko wtedy bowiem firma może działać prawidłowo i nie narażać się na nieprzyjemności związane z nieznajomością przepisów prawa.

zdjęcie - (the_title())


Jak uaktualniać wiedzę z prawa zamówień?

Prawo zamówień publicznych to dość obszerna tematyka. Jednakże w wielu firmach odpowiednia jej znajomość jest niezbędna. Tylko wtedy bowiem firma może działać prawidłowo i nie narażać się na nieprzyjemności związane z nieznajomością przepisów prawa.

Gdy mowa o przetargach publicznych przepisy znacznie się zmieniły, między innymi wprowadzona została elektronizacja zamówień publicznych. To zaś sprawia, że osoby zajmujące się tym zarówno w urzędach jak też w wielu firmach są zobligowane do uaktualnienia posiadanych wiadomości, aby nie popełniać w pracy żadnych błędów.

Firmy trudniące się organizacją kursów, gdy chodzi o szkolenia z zamówień publicznych często dzielą je dodatkowo w zależności od stopnia znajomości przepisów przez zainteresowane uczestnictwem osoby. Niektórzy bowiem potrzebują wytłumaczenia tematu od podstaw, dla innych zaś odpowiednie będzie szkolenie które przybliża jedynie planowane w przepisach zmiany.

Temat zamówień publicznych zawierają różnorodne szkolenia przetargi publiczne bowiem dla bardzo wielu firm stanowią doskonałe źródło dochodu. Dlatego też muszą one doskonale znać przepisy, aby móc bez problemu do takich przetargów przystąpić.

Oczywiście bardzo popularne jest łączenie znajomości przepisów dotyczących prawa zamówień z inną tematyką. Dzięki temu uczestnicy takich szkoleń mogą zapoznać się ze znacznie większą ilością zagadnień, co często jest potem wykorzystywane przez nich w pracy. Gdy chodzi o dość popularne szkolenia projekt inwestycyjny, a raczej zasady jego sporządzania i zgodność z odpowiednimi przepisami prawa to także temat, w którym często przewijają się zamówienia publiczne.

Osoby które regularnie uczestniczą w takich kursach dostrzegają bardzo wiele płynących z tego tytułu korzyści. Poza tym, że mogą pochwalić się rozwojem osobistym to jeszcze dodatkowo ich wiedza wpływa znacząco na rozwój firmy, w której są zatrudnieni. Nie dziwi więc fakt, e w wielu przypadkach to właśnie firma płaci za szkolenia dla swoich pracowników, dostrzegając korzyści które będzie miała z tego tytułu.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Zapraszamy na szkolenie koncentrujące się  na praktycznych konsekwencjach zmian w ustawie, które weszły w życie w 2014 i 2015 r., w szczególności z orzecznictwem dotyczącym nowelizacji: ZAMÓWIENIA PUBLICZNE W 2016 ROKU

Uczestników tego szkolenia interesują również:

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.