MS Excel – szkolenia dla zaawansowanych

Szkolenie Excel dla Zaawansowanych to propozycja dedykowana osobom, które chcą nabrać pełnej płynności w budowaniu zaawansowanych narzędzi, zagnieżdżonych formuł i tabel przestawnych w programie MS Excel.

   
  Szkolenie Excel dla Zaawansowanych to propozycja dedykowana osobom, które chcą nabrać pełnej płynności w budowaniu zaawansowanych narzędzi, zagnieżdżonych formuł i tabel przestawnych w programie MS Excel.

  Microsoft Excel szkolenie dla zaawansowanych dedykowane jest przede wszystkim tym osobom, które pragną nabrać całkowitej płynności w budowaniu różnorodnych, zaawansowanych narzędzi, zagnieżdżonych skomplikowanych formuł oraz stosowania tabel przestawnych.

  Kursanci wybierający naszą ofertę szkoleniową, na zajęciach praktycznych dowiedzą się w jaki sposób automatyzować bardzo często wykonywane czynności. Dzięki tej wiedzy mogą znacząco skrócić czas potrzebny na wykonanie poszczególnych działań, dzięki czemu ich efektywność w pracy bardzo istotnie wzrośnie.

  Microsoft Excel szkolenie dla zaawansowanych pozwoli wszystkim biorącym w nim udział uczestnikom zdobyć zarówno praktyczne umiejętności, jak również teoretyczną wiedzę w zakresie tego, w jaki konkretny sposób można profesjonalnie eksportować oraz importować różnego typu dane oraz dokonywać ich odpowiedniej obróbki przed dalszą analizą.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Uczestnictwu w szkoleniu ANALIZA DANYCH ZA POMOCĄ TABEL PRZESTAWNYCH
  daje możliwość sprawnej analizy i syntezy danych – w dopasowaniu do indywidualnych potrzeb uczestnika i firmy.

  Uczestników tego szkolenia interesują również:

  Szkolenie przedstawia także szerokie możliwości z zakresu wykorzystania różnego rodzaju wbudowanych narzędzi programu Excel do analizy „co-jeśli” jak np. Menedżer Scenariusz, Szukaj Wyniku czy też Tabela danych.

  Każdy kursant po ukończonym szkoleniu zaawansowanym potrafi niezwykle sprawnie poruszać się wśród skomplikowanych opcji programu, budować wielopoziomowe formuły zagnieżdżone, a wyniki tych formuł wykorzystywać do dalszej obróbki, a także automatyzować podstawowe czynności przy użyciu nagranych uprzednio makr.

  Opisywany kurs jest niezwykle korzystny i bardzo praktyczny. Przede wszystkim, na szczególne podkreślenie zasługuje fakt, iż dzięki umiejętnościom nabytym podczas szkolenia kursanci będą w stanie istotnie skrócić czas niezbędny do tej pory na wykonanie określonej pracy oraz zdobędą szerokie umiejętności z zakresu automatyzowania oraz chronienia arkusza kalkulacyjnego.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.