Prawo budowlane i jego zmiany jako temat szkoleń

Odpowiednie stosowanie prawa budowlanego i powiązanych z nim przepisów innych aktów prawnych to podstawa działania firm z branży budowlanej. Dlatego też dbają one o to, aby ich pracownicy posiadali zawsze aktualnie obowiązujące informacje i aby ciągle poszerzali swoją wiedzę w tym zakresie.

zdjęcie - (the_title())


Prawo budowlane i jego zmiany jako temat szkoleń

Odpowiednie stosowanie prawa budowlanego i powiązanych z nim przepisów innych aktów prawnych to podstawa działania firm z branży budowlanej. Dlatego też dbają one o to, aby ich pracownicy posiadali zawsze aktualnie obowiązujące informacje i aby ciągle poszerzali swoją wiedzę w tym zakresie.

Z każdym rokiem można zauważyć rosnące zainteresowanie firm różnego rodzaju szkoleniami, w tym właśnie tymi związanymi z prawem budowlanym. Takie szkolenie z prawa budowlanego to dla firmy z branży pewność, że pracownicy nie będą w pracy popełniali błędów, dlatego też coraz częściej decydują się one na ich organizowanie na indywidualne zamówienie. Aktualne prawo budowlane to wiele nowości, które niezbędne są na każdym etapie prac budowlanych.

Najnowsze zmiany to przede wszystkim rezygnacja z konieczności uzyskania pozwolenia na budowę w przypadku pewnych obiektów budowlanych jak również złagodzone podejście, gdy mowa o wykonywaniu wielu prac, w tym nie tylko budowlanych ale także remontowych. Dla firmy zapewnienie pracownikom na czas odpowiedniego szkolenia to pewność płynności działania firmy jak również jej lepszy rozwój. Oczywiście wybór odpowiednich szkoleń uzależniony jest często od tego, dla kogo mają być przeznaczone. Kadra kierownicza często kierowana jest na szkolenia dla deweloperów, które swoim zakresem obejmują wybrane aspekty prawa budowlanego, ściśle związane z tematyką wznoszenia budynków z przeznaczeniem na sprzedaż lub wynajem.

Ponieważ na rynku jest coraz więcej firm zajmujących się organizowaniem szkoleń, wyszukanie odpowiedniego nie powinno stanowić żadnego problemu. Takie indywidualnie realizowane szkolenia to przede wszystkim możliwość skupienia się na określonej tematyce, jak najlepiej związanej z profilem działalności danej firmy.

Ponadto można je bez problemu dostosować także pod względem czasu trwania czy na przykład godzin wykładów do czasu pracy załogi, co ułatwia bezproblemowy udział w takim kursie. Sami pracownicy także bardzo chwalą możliwość zdobywania wiedzy w ten sposób, nie mają bowiem obaw w dalszej pracy co do odpowiedniego stosowania przepisów.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Szkolenia budownictwo i nieruchomości. Profesjonalni trenerzy. Nowe tematy. Służebność przesyłu, Wycena nieruchomości, Prawo budowlane, Zaszłości inwestycyjne. Zobacz:

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.