Prawo pracy dla każdego

Szkolenie dotyczące zagadnień prawa pracy przeznaczone jest zarówno dla pracowników, jak i pracodawców. Przepisy Kodeksu Pracy chronią bowiem zarówno jednych, jak i drugich, chociaż trzeba przyznać, iż więcej miejsca poświęcają problematyce pracowników, z raczej oczywistych względów. W szkoleniu poświęconemu pracy udział powinien wziąć absolutnie każdy pracownik i absolutnie każdy pracodawca, chociażby po to, aby szczegółowo i dokładnie znać prawa i obowiązki zarówno swoje, jak i drugiej strony. 

   
  Szkolenie dotyczące zagadnień prawa pracy przeznaczone jest zarówno dla pracowników, jak i pracodawców. Przepisy Kodeksu Pracy chronią bowiem zarówno jednych, jak i drugich, chociaż trzeba przyznać, iż więcej miejsca poświęcają problematyce pracowników, z raczej oczywistych względów.

  W szkoleniu poświęconemu pracy udział powinien wziąć absolutnie każdy pracownik i absolutnie każdy pracodawca, chociażby po to, aby szczegółowo i dokładnie znać prawa i obowiązki zarówno swoje, jak i drugiej strony.

  Tego typu szkoleniami powinni być też zainteresowani w szczególności ludzie dbający o interesy pracowników w różnych przedsiębiorstwach, czy branżach – np. członkowie związków zawodowych.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Działy kadr czekają zmiany wynikając z prezydenckiej nowelizacji kodeksu pracy oraz nowe obowiązki antykorupcyjne narzucone ustawą o jawności życia publicznego, ale ważniejsze jest przygotowanie firm na rewolucję dotyczącą akt pracowniczych, która jest planowana niebawem. Zapraszamy  na szkolenie zmiany w prawie pracy 2022.

  Uczestników tego szkolenia interesują również:

  Szkolenie prawo pracy dotyczy przede wszystkim zapisów prawnych znajdujących się w ustawie Kodeks Pracy, która określa przede wszystkim prawa i obowiązki pracownika względem pracodawcy. Podczas szkolenia poruszane są jednak także inne istotne akty, w tym między innymi rozporządzenia wykonawcze do ustawy Kodeks Pracy, przepisy wewnętrzne, czy orzeczenia sądowe.

  Przedsięwzięcia tego typu odbywają się niemal w całym kraju i wszystkich największych miastach Polski, w tym m. in. w: Warszawie, Krakowie, Katowicach, Kielcach, Rzeszowie, Opolu, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu, Gdańsku, Szczecinie, Olsztynie, Białymstoku, Zielonej Górze, Gorzowie Wielkopolskim, Toruniu, czy Bydgoszczy.

  Szkolenia z prawa pracy przeznaczone są przede wszystkim dla: właścicieli firm, managerów, kierowników i dyrektorów różnego rodzaju działów w korporacjach, kierowników i pracowników działów HR, przedstawicieli organizacji pracowniczych i związków zawodowych, pracowników zajmujących się problematyką prawa pracy, pracowników administracji państwowej, w tym w szczególności Państwowej Inspekcji Pracy oraz wszystkich pracowników, pracodawców i innych osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę i kompetencje z zakresu regulacji polskiego systemu dotyczących prawa pracy, ze szczególnym uwzględnieniem treści najważniejszego aktu prawnego poświęconego tej materii, czyli Kodeksu Pracy.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.