Szkolenia intrastat 2016

Bieg czasu zmienia wszystko, zarówno nas samych jak i nasze otoczenie. Nie trudno więc zauważyć, że pojawiają się nowelizacje nowych ustaw i przepisów, tak by dostosować się do zmieniającego się świata. Nie inaczej jest w przypadku deklaracji intrastat, która regularnie się zmienia. Obowiązuje ona na zasadzie informacji statystycznej, obowiązkowo narzuconej na przedsiębiorców, w celu analizy handlu pomiędzy krajami Unii Europejskiej. 

zdjęcie - (the_title())
   
  Bieg czasu zmienia wszystko, zarówno nas samych jak i nasze otoczenie. Nie trudno więc zauważyć, że pojawiają się nowelizacje nowych ustaw i przepisów, tak by dostosować się do zmieniającego się świata. Nie inaczej jest w przypadku deklaracji intrastat, która regularnie się zmienia.

  Obowiązuje ona na zasadzie informacji statystycznej, obowiązkowo narzuconej na przedsiębiorców, w celu analizy handlu pomiędzy krajami Unii Europejskiej. Jej zakres, jak i wymagana potrzeb znajomości spowodowały, że na rynku polskim znajduje się szereg różnego rodzaju szkoleń i kursów zapewniających gruntowne przygotowanie do wypełniania deklaracji intrastat.

  Chcąc skorzystać z ich oferty warto poszukać takich kursów, które zawierają w swojej ofercie wprowadzenie do najnowszych informacji. Znakomitym tego przykładem jest podsystem PDR, czyli podsystem Danych Referencyjnych, który od zmian w 2012 roku wymaga dopełnienia nowych formalności, czy tez wszelakiego rodzaju zmiany związane z wypełnianiem deklaracji intrastat, wprowadzane przez Ministra Finansów.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Obowiązki w zakresu statystyki obrotu towarowego pomiędzy Państwami członkowskimi Unii Europejskiej dotyczą podmiotów gospodarczych, które dokonują obrotu towarowego w państwach członkowskich Unii Europejskiej. Szkolenie INTRASTAT pozwala przygotować się do regulacji prawnych.

  Zapraszamy do linków bądź wpisania w wyszukiwarkę naszej strony fraz:

  Pozwolą one poznać więcej szkoleń z interesującego Państwa obszaru.

  Nowoczesne kursy zapewniają także takie elementy, jak np. przedstawienie obecnej organizacji systemu deklaracji statystycznych, czy też zmiany dotyczące sposobu deklarowania szczególnych przypadków (mają one miejsce w szczególności podczas przewożenia lub wywożenia towarów w celu ich uszlachetnienia, naprawy bądź dzierżawy. Ponadto cechą każdego kursu jest praktyka, dzięki której w świadomy i szybki sposób można nauczyć się wypełniać deklarację intrastat.

  Nie trudno więc zauważyć, że nowatorskie szkolenia są znakomitym rozwiązaniem dla naszej firmy. Ich podejście zapewnia zawsze najświeższe informacje z zakresu deklaracji statystycznych dotyczących handlu w Unii Europejskiej, jak i pozwala na bezpieczeństwo i pewność uniknięcia błędów w związku z ich wypełnianiem.

  Omawiane szkolenia są w głównej mierze przeznaczone dla osób, które są wyznaczone w danym przedsiębiorstwie do opieki nad kwestiami celnymi, pracowników działu exportu, działu logistyki, sprzedaży, a także do wszelakiego rodzaju agentów i doradców, dzięki czemu ich praca będzie bardziej efektywna.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Szukasz szkoleń dla ekspertów? Sprawdź nasze szkolenia z logistyki i transportu

  Z zakresu logistyki
  Zarządzanie łańcuchem dostaw, Incoterms 2020, Intrast i inne.
  Pełna lista szkoleń: szkolenia logistyka

  Sprawdź również nasze szkolenia online

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  Zapraszamy do naszej

  gamma Wiki +

  Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
  Raporty HR
  Raporty HR

  Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

  Video
  Video

  Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

  Audio
  Audio

  Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

  Artykuły
  Artykuły

  Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108


  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.