Szkolenia podstawą rozwoju firmy

Każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę z tego, że prowadzenie firmy to duże wyzwanie. Oprócz dobrych pomysłów i umiejętnego inwestowania środków trzeba mieć odpowiednią wiedzę, by jak najlepiej dostosować swoje przedsiębiorstwo do coraz szybciej zmieniającego się prawa.

Gamma - Szkolenia podstawą rozwoju firmy


Szkolenia podstawą rozwoju firmy

Każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę z tego, że prowadzenie firmy to duże wyzwanie. Oprócz dobrych pomysłów i umiejętnego inwestowania środków trzeba mieć odpowiednią wiedzę, by jak najlepiej dostosować swoje przedsiębiorstwo do coraz szybciej zmieniającego się prawa.

Ważnym aspektem każdej firmy jest inwestowanie w rozwój. Jednak rozwój to nie tylko innowacyjne technologie, kluczową kwestią w postępie firmy jest dobrze wykwalifikowany personel, który ma aktualną wiedzę. Odpowiednie szkolenia pracownicze to w dzisiejszych czasach już standard w każdym przedsiębiorstwie.

Z każdym nowym rokiem wprowadzane są nowelizacje nowych ustaw, modyfikowany jest kodeks pracy, zmieniają się normy i stawki podatkowe, a także przepisy dotyczące płac. Aby odpowiednio przystosować firmę do zmian, niezbędne jest nabycie aktualnej wiedzy. Najprostszym sposobem wprowadzenia naszej firmy w odpowiednie prawne standardy są szkolenia.

Szkolenie to bardzo wygodna forma nabycia odpowiednich umiejętności. Istnieje bardzo dużo firm oferujących szkolenia w bardzo wygodnej i jasnej formie przekazu. W jaki sposób dobrać odpowiednie szkolenia dla naszej firmy. Bardzo przydatne w okresie początku roku będzie szkolenie wynagrodzeniazfśs szkolenie czy też szkolenie z cen transferowych.

W przestrzeni ostatnich lat płaca minimalna dynamicznie się zmienia, nabycie wiedzy o aktualnych stawkach i terminach ich wprowadzenia jest niezbędna zarówno dla działu księgowości, jak i dla samego właściciela firmy. Następną ważną kwestią jest szkolenie zfśs, czyli zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Przepisy jasno określają, kiedy przedsiębiorstwo ma obowiązek tworzyć takie świadczenia i kto może z nich zrezygnować.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

W raz ze zmianami w przepisach dotyczących zawierania umów cywilno-prawnych pojawi pojawiło się sporo kwestii problematycznych. Tymi zagadnieniami zajmuje się to szkolenie UMOWY CYWILNOPRAWNE W PRAKTYCE

Uczestnicy tego szkolenia interesują się również:

Wiedza na temat zfśs jest też istotna dla pracowników. Każdy pracodawca powinien poinformować swoich pracowników o ich prawach i obowiązkach, dotyczy to także wszelkich świadczeń socjalnych. Szkolenia z zakresu podatków, VAT, CIT, PIT czy środków trwałych to absolutna podstawa, jednak nie zapominajmy także o cenach transferowych.

Regulacje prawne w tym zakresie bardzo się zmieniły, wprowadzone zostały nowe definicje, więc firmy, których dotyczy to zagadnienie, muszą dostosować się do nowych zmian.Z roku na rok w Polsce przybywa firm świadczących usługi szkoleniowe.

Wybranie odpowiedniej sprawdzonej usługi bywa czasem skomplikowane, jednak w dobie internetu mamy łatwy dostęp do wszelkich opinii i w łatwy sposób możemy wybrać szkolenie, które nam najbardziej odpowiada. Wystarczy otworzyć dowolną wyszukiwarkę, wpisać odpowiednią frazę np. ceny transferowe szkolenie i mamy dostęp do różnorodnych ofert i opinii.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.