Szkolenia z zakresu prawa pracy

W odpowiedzi na ulegające zmianie co pewien okres czasu przepisy, bardzo często organizowane są wszelkiego rodzaju szkolenia, które swoim zakresem obejmują szeroko rozumiane prawo pracy. Tego rodzaju szkolenia najbardziej przydatne okazują się być w przypadku kadry kierowniczej i działów personalnych. Dzięki ogromnej różnorodności tego rodzaju szkoleń, każdy znajdzie z pewnością te najbardziej odpowiednie do swoich potrzeb szkolenie

   
  W odpowiedzi na ulegające zmianie co pewien okres czasu przepisy, bardzo często organizowane są wszelkiego rodzaju szkolenia, które swoim zakresem obejmują szeroko rozumiane prawo pracy. Tego rodzaju szkolenia najbardziej przydatne okazują się być w przypadku kadry kierowniczej i działów personalnych. Dzięki ogromnej różnorodności tego rodzaju szkoleń, każdy znajdzie z pewnością te najbardziej odpowiednie do swoich potrzeb szkolenie.
   
  Na udział w tego rodzaju szkoleniach decydują się również osoby, które doskonale zdają sobie sprawę z tego, że prawidłowe stosowanie norm wynikających z założeń prawa pracy ma niezwykle istotny wpływ na zdolność pracowników do wykonywania pracy w sposób efektywny i właściwy, czyli taki, który zdecydowanie najbardziej odpowiada zdecydowanej większości pracodawców.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Działy kadr czekają zmiany wynikając z prezydenckiej nowelizacji kodeksu pracy oraz nowe obowiązki antykorupcyjne narzucone ustawą o jawności życia publicznego, ale ważniejsze jest przygotowanie firm na rewolucję dotyczącą akt pracowniczych, która jest planowana niebawem. Zapraszamy  na szkolenie zmiany w prawie pracy 2022.

  Uczestników tego szkolenia interesują również:

  Dobry kurs z wiedzy odnośnie przepisów prawa pracy charakteryzuje się problemowym ujęciem tematów, obiektywizmem oraz niezwykle wysokim poziomem merytorycznym.
   
  Jeśli chodzi o tematykę szkoleń, to może być ona bardzo różnorodna, w zależności przede wszystkim od zmian, jakie w danym momencie zaszły w prawie pracy. Tematyka szkoleń może być bardzo ogólna lub skupiona na bardzo konkretnym zagadnieniu. Oto kilka przykładowych bloków tematycznych, które zdecydowanie najczęściej pojawiają się na szkoleniach odnoszących się do przepisów związanych z prawem pracy.
   
  • Certyfikowane szkolenia dla specjalistów do spraw Zamówień Publicznych.
  • Prawo pracy w branży budowlanej.
  • Ochrona danych osobowych w zamówieniach publicznych.
  • Ja uniknąć nieprawidłowości podczas realizacji i rozliczania projektów posiadających dofinansowanie z
  • funduszy europejskich?
  • Zmiany w Kodeksie Postępowania Administracyjnego.
  • Jak wyglądają od strony prawnej zamówienia publiczne dla wykonawców?
  • Praktyczne zastosowanie prawa energetycznego.
  • Windykacja należności w ujęciu prawnym. Jak zgodnie z przepisami prowadzić postępowanie egzekucyjne i zabezpieczające.
  • Zasady sporządzania umów cywilnoprawnych.
  • Szerokie rozumienie prawa o ochronie środowiska.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  Zapraszamy do naszej

  gamma Wiki +

  Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
  Raporty HR
  Raporty HR

  Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

  Video
  Video

  Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

  Audio
  Audio

  Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

  Artykuły
  Artykuły

  Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108


  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.