Szkolenie ceny transferowe 2016

Zmiany jakie zaszły w 2016 roku w zakresie cen transferowych wymagają odpowiedniego udokumentowania, jak i poszerzenia wiedzy. Można bez problemu stwierdzić, ze skorzystają z tego liczne oferty kursów i szkoleń, gdyż potrzeba doszkalania jest na tyle wysoka ( tym bardziej, gdy chodzi o takie zagadnienia), że jest to idealny sposób na zarobek. Jaka jest więc idea szkoleń? 

 
Zmiany jakie zaszły w 2016 roku w zakresie cen transferowych wymagają odpowiedniego udokumentowania, jak i poszerzenia wiedzy. Można bez problemu stwierdzić, ze skorzystają z tego liczne oferty kursów i szkoleń, gdyż potrzeba doszkalania jest na tyle wysoka (tym bardziej, gdy chodzi o takie zagadnienia), że jest to idealny sposób na zarobek. Jaka jest więc idea szkoleń?
 
Otóż, gdy weszły nowe zmiany, wielu podatników otrzymuje w ramach czynności sprawdzających wezwania do udzielenia urzędom skarbowym informacji czy prowadzą odpowiednią dokumentacje podatkową. Dlatego też całe szkolenie ma za zadanie wskazanie obszarów, na jakich istnieje ryzyko w zakresie cen transferowych i transakcji powiązanych, jak i ma umożliwić przygotowanie podatników do sporządzenia w sposób poprawny dokumentacji za dane lata.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

NOWE REGULACJE W OBSZARZE CEN TRANSFEROWYCH

Zapraszamy na szkolenie, które przygotuje do wskazania obszarów ryzyk w jednostkach w zakresie transakcji powiązanych i przygotuje do sporządzenia dokumentacji za rok bieżący i lata ubiegłe REGULACJE W OBSZARZE CEN TRANSFEROWYCH

Uczestników tego szkolenia interesuje również:

Szkolenia z cen transferowych mają więc za zadanie dać uczestnikom odpowiednią wiedzę, jak i umiejętności by być w stanie prawidłowo rozpoznać sytuację, w jakiej dany podmiot staje się podmiotem powiązanym. Do kogo skierowane jest całe szkolenie? W głównej mierze ma ono na celu dokształcenie osób, z kadry zarządzającej, jak i członków zarządu, dyrektorów finansowych, czy też pracowników z działów księgowości.
 
Należy wyraźnie zaznaczyć, że szkolenia pokazują również, jak poprawnie wypełniać deklarację i w jaki sposób odprowadzać podatki w przypadku podmiotów powiązanych. Ponadto zostaną poruszone zagadnienia związane m. in. z kontrolami z zakresu cen transferowych, a także przedstawione zostaną szczegółowe zasady w zakresie sporządzania i weryfikacji dokumentów.
 
Ostatnim punktem są oczywiście zmiany jakie miały miejsce w zakresie cen transferowych, tak by być na bieżąco. Ile więc trwają takie kursy? Z reguły zajmują one kilka dni i kosztują w granicach około 1000 zł. Są idealnym rozwiązaniem zarówno dla osób prywatnych, jak i całych przedsiębiorstw.

Ostatecznie ceny transferowe i transakcje powiązane są jednym z najczęściej występujących transakcji na polskim rynku biznesowym (jak i zagranicznych rynkach).

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Zapraszamy do zapoznania sie z naszym działem: szkolenia finansowe Zobacz m.in. Sprawdź również dział z naszymi szkoleniami online.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.