Szkolenie ceny transferowe 2016

Zmiany jakie zaszły w 2016 roku w zakresie cen transferowych wymagają odpowiedniego udokumentowania, jak i poszerzenia wiedzy. Można bez problemu stwierdzić, ze skorzystają z tego liczne oferty kursów i szkoleń, gdyż potrzeba doszkalania jest na tyle wysoka ( tym bardziej, gdy chodzi o takie zagadnienia), że jest to idealny sposób na zarobek. Jaka jest więc idea szkoleń? 

   
  Zmiany jakie zaszły w 2016 roku w zakresie cen transferowych wymagają odpowiedniego udokumentowania, jak i poszerzenia wiedzy. Można bez problemu stwierdzić, ze skorzystają z tego liczne oferty kursów i szkoleń, gdyż potrzeba doszkalania jest na tyle wysoka (tym bardziej, gdy chodzi o takie zagadnienia), że jest to idealny sposób na zarobek. Jaka jest więc idea szkoleń?
   
  Otóż, gdy weszły nowe zmiany, wielu podatników otrzymuje w ramach czynności sprawdzających wezwania do udzielenia urzędom skarbowym informacji czy prowadzą odpowiednią dokumentacje podatkową. Dlatego też całe szkolenie ma za zadanie wskazanie obszarów, na jakich istnieje ryzyko w zakresie cen transferowych i transakcji powiązanych, jak i ma umożliwić przygotowanie podatników do sporządzenia w sposób poprawny dokumentacji za dane lata.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  NOWE REGULACJE W OBSZARZE CEN TRANSFEROWYCH

  Zapraszamy na szkolenie, które przygotuje do wskazania obszarów ryzyk w jednostkach w zakresie transakcji powiązanych i przygotuje do sporządzenia dokumentacji za rok bieżący i lata ubiegłe REGULACJE W OBSZARZE CEN TRANSFEROWYCH

  Uczestników tego szkolenia interesuje również:

  Szkolenia z cen transferowych mają więc za zadanie dać uczestnikom odpowiednią wiedzę, jak i umiejętności by być w stanie prawidłowo rozpoznać sytuację, w jakiej dany podmiot staje się podmiotem powiązanym. Do kogo skierowane jest całe szkolenie? W głównej mierze ma ono na celu dokształcenie osób, z kadry zarządzającej, jak i członków zarządu, dyrektorów finansowych, czy też pracowników z działów księgowości.
   
  Należy wyraźnie zaznaczyć, że szkolenia pokazują również, jak poprawnie wypełniać deklarację i w jaki sposób odprowadzać podatki w przypadku podmiotów powiązanych. Ponadto zostaną poruszone zagadnienia związane m. in. z kontrolami z zakresu cen transferowych, a także przedstawione zostaną szczegółowe zasady w zakresie sporządzania i weryfikacji dokumentów.
   
  Ostatnim punktem są oczywiście zmiany jakie miały miejsce w zakresie cen transferowych, tak by być na bieżąco. Ile więc trwają takie kursy? Z reguły zajmują one kilka dni i kosztują w granicach około 1000 zł. Są idealnym rozwiązaniem zarówno dla osób prywatnych, jak i całych przedsiębiorstw.

  Ostatecznie ceny transferowe i transakcje powiązane są jednym z najczęściej występujących transakcji na polskim rynku biznesowym (jak i zagranicznych rynkach).

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Zapraszamy do zapoznania sie z naszym działem: szkolenia finansowe Zobacz m.in. Sprawdź również dział z naszymi szkoleniami online.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.