Szkolenie gospodarka magazynowa – efekty

Każdy biznesmen musi nauczyć się dobrze kalkulować zyski i straty. Warto podkreślić, że zasada ta nie znajduje odzwierciedlenia tylko i wyłącznie w zakresie gospodarowania pieniędzmi. Otóż dobry szef musi umieć ocenić np. czy warto wysłać danego pracownika na szkolenie, czy może jednak nie jest to najlepszy pomysł. Ponadto ważne jest jeszcze to, czy inwestować w to szkolenie jego energię, czas, nasze pieniądze…

10 czerwca 2018
zdjęcie - Szkolenie gospodarka magazynowa – efekty

 

Każdy biznesmen musi nauczyć się dobrze kalkulować zyski i straty. Warto podkreślić, że zasada ta nie znajduje odzwierciedlenia tylko i wyłącznie w zakresie gospodarowania pieniędzmi. Otóż dobry szef musi umieć ocenić np. czy warto wysłać danego pracownika na szkolenie, czy może jednak nie jest to najlepszy pomysł. Ponadto ważne jest jeszcze to, czy inwestować w to szkolenie jego energię, czas, nasze pieniądze...

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat mechanizmów funkcjonowania systemu magazynowego, integracji procesów z pozostałymi procesami logistycznymi w firmie, poznać mierniki funkcjonowania magazynów i efektywności procesów magazynowych to zapraszamy na szkolenie Zarządzanie magazynem - Gospodarka magazynowa dla praktyków biznesu

Zapraszamy do linków bądź wpisania w wyszukiwarkę naszej strony fraz:

Pozwolą one poznać więcej szkoleń z interesującego Państwa obszaru.

Efekty szkolenia z gospodarki magazynowej

Na co przede wszystkim patrzymy? Na koszty szkolenia? Nie! Na jego jakość? To na pewno, jednak nie do końca jest to poprawna odpowiedź. Otóż bowiem przede wszystkim warto inwestować w szkolenia, które przyniosą nam wymierne efekty w rzeczywistości. To jest w zasadzie jednak dość ogólnikowe sformułowanie. W jaki bowiem sposób możemy oszacować efekty szkolenia? Generalnie niestety już po jego zakończeniu.

A zatem powiedzmy krótko o tym, jakie efekty powinno przynieść szkolenie gospodarka magazynowa? Otóż na pewno ma ono na celu podniesienie poziomu bezpieczeństwa a magazynach - pamiętajmy to bardzo ważna kwestia. Wypadek przy pracy w magazynie jest nie tylko przykry sam w sobie, lecz co więcej może znacząco obniżyć wizerunek naszej firmy. Warto w tym momencie także podkreślić, że czasami wykonanie niektórych szkoleń jest nawet obowiązkiem.

Co jeszcze oprócz poprawy bezpieczeństwa powinny przynieść takie szkolenia? Oczywiście korzystne aspekty finansowe. Logistyka pracy w magazynie ma bowiem na celu na pewno takie rozplanowanie zadań i pracy, aby praca przebiegała jak najbardziej efektywnie.

Ocena efektów przed szkoleniem

Pozostaje jednak zasadnicza kwestia tego, w jaki sposób możemy w zasadzie ocenić efekty szkolenia jeszcze przed jego rozpoczęciem. Otóż zdecydowanie nie jest to za łatwe zagadnienie. Pomocne mogą być tu rekomendacje i referencje różnych innych firm. Szczególnie warto zwrócić uwagę na to, jakie wielkie marki i koncerny wybrały daną firmę na idealne miejsce do przeszkolenia swoich pracowników! Ponadto cenną wskazówką mogą być także opinie znajomych oraz internautów.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

7 kwietnia 2020
Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
7 kwietnia 2020
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
7 kwietnia 2020
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
7 kwietnia 2020
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
7 kwietnia 2020
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.