Szkolenie z controllingu finansowego

Na współczesnym wolny rynku klienci są coraz bardziej wymagający wobec towarów, produktów i usług oferowanych i świadczonych przez przedsiębiorstwa. Z tego też powodu poszczególne firmy, zwłaszcza te zajmujące się świadczeniem usług, muszą dysponować coraz bardziej wykwalifikowaną kadrą pracowniczą, tak by móc sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów.

21 lipca 2018
zdjęcie - Szkolenie z controllingu finansowego
 
Na współczesnym wolny rynku klienci są coraz bardziej wymagający wobec towarów, produktów i usług oferowanych i świadczonych przez przedsiębiorstwa. Z tego też powodu poszczególne firmy, zwłaszcza te zajmujące się świadczeniem usług, muszą dysponować coraz bardziej wykwalifikowaną kadrą pracowniczą, tak by móc sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów.

Tutaj z pomocą przychodzi bogata oferta szkoleniowa na polskim rynku, która pozwala podnieść kwalifikacje praktycznie wszystkim – od szeregowych pracowników, przez kierowników działów, aż po samych właścicieli firm.

Jednym z oferowanych na rynku licznych szkoleń jest szkolenie z controllingu. Tego rodzaju warsztaty edukacyjne przeznaczone są w szczególności dla dyrektorów i kierowników działów finansowych, dyrektorów i kierowników działów controllingu, dyrektorów i kierowników działów księgowych, kontrolerów, analityków kosztów, pracowników działów finansowych, działów księgowych i działów controllingu, kadry kierowniczej i managerskiej odpowiedzialnej za zarządzanie kosztami i rentownością w swoich przedsiębiorstwach oraz dla wszystkich tych osób, które chciałyby poszerzyć swoją wiedzą z zakresu poruszanej podczas szkolenia problematyki.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Jeżeli monitorowanie procesu zarządzania kapitałem ludzkim pod kątem ekonomicznym jest fundamentem podejmowania strategicznych decyzji dot. pracowników to szkolenie CONTROLLING PERSONALNY - Jako wsparcie strategii organizacji w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi pomoże do tego przygotować.

Uczestnicy tego szkolenia poszukują również:

Celem opisywanego szkolenie jest przekazanie wszystkim biorącym w nim udział uczestnikom szerokiej wiedzy teoretycznej i doświadczenia praktycznego z zakresu samodzielnego planowania, projektowania oraz wdrażania rachunków kosztów następujących typów:

  • Zasobowo-Procesowego Rachunku Kosztów (ZPRK),
  • Resoruce Consumption Accounting (RCA),
  • Activity Based Conting (ABC),
  • Grenzplankostenrechnung (GPK),
  • Time Driven ABC,
  • Rachunku kosztów stałych i zmiennych,
  • Rachunku kosztów niewykorzystanych zasobów.

Uczestnicy nauczą się również wykorzystywania modelu 12 poziomów dojrzałości w kalkulacji kosztów do oceny zaawansowania rachunku kosztów opracowanego przez Międzynarodową Federację Księgowych (IFAC) oraz realizacji i wdrażania najnowszych koncepcji rachunku kosztów w firmach średnich i dużych w Polsce.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

7 kwietnia 2020
Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
7 kwietnia 2020
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
7 kwietnia 2020
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
7 kwietnia 2020
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
7 kwietnia 2020
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.