Szkolenie z controllingu finansowego

Na współczesnym wolny rynku klienci są coraz bardziej wymagający wobec towarów, produktów i usług oferowanych i świadczonych przez przedsiębiorstwa. Z tego też powodu poszczególne firmy, zwłaszcza te zajmujące się świadczeniem usług, muszą dysponować coraz bardziej wykwalifikowaną kadrą pracowniczą, tak by móc sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów.

   
  Na współczesnym wolny rynku klienci są coraz bardziej wymagający wobec towarów, produktów i usług oferowanych i świadczonych przez przedsiębiorstwa. Z tego też powodu poszczególne firmy, zwłaszcza te zajmujące się świadczeniem usług, muszą dysponować coraz bardziej wykwalifikowaną kadrą pracowniczą, tak by móc sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów.

  Tutaj z pomocą przychodzi bogata oferta szkoleniowa na polskim rynku, która pozwala podnieść kwalifikacje praktycznie wszystkim – od szeregowych pracowników, przez kierowników działów, aż po samych właścicieli firm.

  Jednym z oferowanych na rynku licznych szkoleń jest szkolenie z controllingu. Tego rodzaju warsztaty edukacyjne przeznaczone są w szczególności dla dyrektorów i kierowników działów finansowych, dyrektorów i kierowników działów controllingu, dyrektorów i kierowników działów księgowych, kontrolerów, analityków kosztów, pracowników działów finansowych, działów księgowych i działów controllingu, kadry kierowniczej i managerskiej odpowiedzialnej za zarządzanie kosztami i rentownością w swoich przedsiębiorstwach oraz dla wszystkich tych osób, które chciałyby poszerzyć swoją wiedzą z zakresu poruszanej podczas szkolenia problematyki.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Jeżeli monitorowanie procesu zarządzania kapitałem ludzkim pod kątem ekonomicznym jest fundamentem podejmowania strategicznych decyzji dot. pracowników to szkolenie CONTROLLING PERSONALNY - Jako wsparcie strategii organizacji w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi pomoże do tego przygotować.

  Uczestnicy tego szkolenia poszukują również:

  Celem opisywanego szkolenie jest przekazanie wszystkim biorącym w nim udział uczestnikom szerokiej wiedzy teoretycznej i doświadczenia praktycznego z zakresu samodzielnego planowania, projektowania oraz wdrażania rachunków kosztów następujących typów:

  • Zasobowo-Procesowego Rachunku Kosztów (ZPRK),
  • Resoruce Consumption Accounting (RCA),
  • Activity Based Conting (ABC),
  • Grenzplankostenrechnung (GPK),
  • Time Driven ABC,
  • Rachunku kosztów stałych i zmiennych,
  • Rachunku kosztów niewykorzystanych zasobów.

  Uczestnicy nauczą się również wykorzystywania modelu 12 poziomów dojrzałości w kalkulacji kosztów do oceny zaawansowania rachunku kosztów opracowanego przez Międzynarodową Federację Księgowych (IFAC) oraz realizacji i wdrażania najnowszych koncepcji rachunku kosztów w firmach średnich i dużych w Polsce.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.