Szkolenie z organizacji pracy

Z czym dzisiaj wiele osób ma problem? Niestety jest to czas. W XXI wieku, kiedy to ze wszystkich stron atakują nas różne bodźce, często mamy wrażenie, ze czas zupełnie ucieka nam przez palce. To z kolei powoduje dość poważne problemy z osiągnięciem zamierzonych celów. Co więcej – podobny wzorzec zachowań spotkamy w pracy… Co możemy z tym fantem zrobić?

 
Z czym dzisiaj wiele osób ma problem? Niestety jest to czas. W XXI wieku, kiedy to ze wszystkich stron atakują nas różne bodźce, często mamy wrażenie, ze czas zupełnie ucieka nam przez palce. To z kolei powoduje dość poważne problemy z osiągnięciem zamierzonych celów. Co więcej - podobny wzorzec zachowań spotkamy w pracy... Co możemy z tym fantem zrobić?

Zarządzanie czasem w pracy

Najpierw warto w zasadzie zastanowić się, czy naprawdę musimy coś z tym robić? Otóż niewątpliwie tak Pomyślmy zresztą sami, ile byśmy skorzystali, gdybyśmy w końcu wszystko robili zgodnie z harmonogramem i na czas - ile to jest nowych klientów, ciekawych zadań. To wszystko przekłada się naprawdę szybko na wyższą pensję, lepsze stanowisko.

Naprawdę warto o to zawalczyć. Dlaczego jednak w zasadzie mamy takie problemy z trzymaniem się harmonogramu? Otóż bardzo często najzwyczajniej w świecie nie wiemy za dobrze, jak go mamy utworzyć, aby był on możliwy do zrealizowania. To zaś, że nie trzymamy się ustalonego wcześniej planu rodzi tylko zupełnie niepotrzebnie przeróżne napięcia i konflikty oraz niechęć do podejmowania jakiegokolwiek wysiłku, bo po co, skoro i tak się nie uda.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Zapraszamy na zaawansowane dwudniowe warsztaty dotyczące planowania i rozliczania czasu pracy w 2018 r., oraz orzecznictwa Czas pracy dla zaawansowanych.

Uczestnicy szkolenia interesują się również:

Szkolenie organizacja czasu pracy

Podsumowując cały powyższy wywód, naprawdę większości z nas przyda się szkolenie z zakresu organizacji pracy i zarządzania czasem. Warto w tym momencie zrobić krótką dygresję i podkreślić, że takie szkolenie wpłynie nie tylko na naszą pracę, lecz również jego pozytywne efekty zauważymy w naszym codziennym funkcjonowaniu. Jakie zaś są zalety takiego szkolenia w pracy?

Otóż przede wszystkim dobra organizacja jest czynnikiem świetnie redukującym wszelkie konflikty, sprzeczki i niedopowiedzenia. Ponadto rozluźnia atmosferę, zwiększając jednocześnie wydajność i efektywność pracy, co wydaje się być doprawdy swoistym fenomenem. Należy jeszcze stanowczo podkreślić, że dobra organizacja w pracy wpływa na bezpieczeństwo i higienę pracy, co w dzisiejszych czasach ma naprawdę niebagatelne znaczenie.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.