Szkolenie z organizacji pracy

Z czym dzisiaj wiele osób ma problem? Niestety jest to czas. W XXI wieku, kiedy to ze wszystkich stron atakują nas różne bodźce, często mamy wrażenie, ze czas zupełnie ucieka nam przez palce. To z kolei powoduje dość poważne problemy z osiągnięciem zamierzonych celów. Co więcej – podobny wzorzec zachowań spotkamy w pracy… Co możemy z tym fantem zrobić?

   
  Z czym dzisiaj wiele osób ma problem? Niestety jest to czas. W XXI wieku, kiedy to ze wszystkich stron atakują nas różne bodźce, często mamy wrażenie, ze czas zupełnie ucieka nam przez palce. To z kolei powoduje dość poważne problemy z osiągnięciem zamierzonych celów. Co więcej - podobny wzorzec zachowań spotkamy w pracy... Co możemy z tym fantem zrobić?

  Zarządzanie czasem w pracy

  Najpierw warto w zasadzie zastanowić się, czy naprawdę musimy coś z tym robić? Otóż niewątpliwie tak Pomyślmy zresztą sami, ile byśmy skorzystali, gdybyśmy w końcu wszystko robili zgodnie z harmonogramem i na czas - ile to jest nowych klientów, ciekawych zadań. To wszystko przekłada się naprawdę szybko na wyższą pensję, lepsze stanowisko.

  Naprawdę warto o to zawalczyć. Dlaczego jednak w zasadzie mamy takie problemy z trzymaniem się harmonogramu? Otóż bardzo często najzwyczajniej w świecie nie wiemy za dobrze, jak go mamy utworzyć, aby był on możliwy do zrealizowania. To zaś, że nie trzymamy się ustalonego wcześniej planu rodzi tylko zupełnie niepotrzebnie przeróżne napięcia i konflikty oraz niechęć do podejmowania jakiegokolwiek wysiłku, bo po co, skoro i tak się nie uda.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Zapraszamy na zaawansowane dwudniowe warsztaty dotyczące planowania i rozliczania czasu pracy w 2018 r., oraz orzecznictwa Czas pracy dla zaawansowanych.

  Uczestnicy szkolenia interesują się również:

  Szkolenie organizacja czasu pracy

  Podsumowując cały powyższy wywód, naprawdę większości z nas przyda się szkolenie z zakresu organizacji pracy i zarządzania czasem. Warto w tym momencie zrobić krótką dygresję i podkreślić, że takie szkolenie wpłynie nie tylko na naszą pracę, lecz również jego pozytywne efekty zauważymy w naszym codziennym funkcjonowaniu. Jakie zaś są zalety takiego szkolenia w pracy?

  Otóż przede wszystkim dobra organizacja jest czynnikiem świetnie redukującym wszelkie konflikty, sprzeczki i niedopowiedzenia. Ponadto rozluźnia atmosferę, zwiększając jednocześnie wydajność i efektywność pracy, co wydaje się być doprawdy swoistym fenomenem. Należy jeszcze stanowczo podkreślić, że dobra organizacja w pracy wpływa na bezpieczeństwo i higienę pracy, co w dzisiejszych czasach ma naprawdę niebagatelne znaczenie.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.