Szkolenie z prawa pracy dla pracodawców

Przestrzeganie prawa leży głównie w interesie pracodawcy, dlatego też każdy przedsiębiorca, zatrudniający nawet niewielką grupę osób pomagających mu w prowadzeniu jego działalności powinien doskonale orientować się w przepisach zawartych w Kodeksie Pracy oraz pokrewnych ustawach.

Gamma - Szkolenie z prawa pracy dla pracodawców

  Nieznajomość czy nieprzestrzeganie przepisów prawa pracy wiąże się dla przedsiębiorców z wieloma niezbyt przyjemnymi konsekwencjami, począwszy od wysokich kar finansowych, kończąc nawet na pozbawieniu wolności. To nie jest do końca tak, że kodeks pracy chroni tylko i wyłącznie interesy pracowników.

  Również prawa pracodawców są w nim respektowane i uwzględnione. Przepisy dość często ulegają zmianom, dlatego warto by pracodawcy udawali się na cykliczne szkolenia z tego właśnie zakresu. Niestety, zdecydowana większość pracodawców działających w Polsce lekceważy odbywanie takich szkoleń, co bardzo często utrudnia polubowne rozwiązanie zaistniałego ( zgodnie z przepisami aktualnie obowiązującego prawa) pomiędzy pracodawcą a pracownikiem konfliktu.

   

  Szkolenia Eksperckie. Nasi trenerzy to czołowi eksperci w swoich dziedzinach. Z zakresu szkoleń prawnych proponujemy m.in. Oferujemy również szkolenia eksperckie z zakresu: energetyka, IT, hr, kadry, płace i inne.

   

  Duża cześć pracodawców kontrolę nad aktualizacją prawa pracy pozostawia specjalnie do tego celu zatrudnionym osobom. To duży błąd, bowiem w tym właśnie momencie tracą oni nieco kontrolę nad sytuacją w firmie. Warto wiedzieć, że pracodawca korzystający ze szkoleń z aktualnego prawa pracy osiąga z tego tytułu naprawdę wiele korzyści.

  Są to między innymi:

  • korzyści finansowe - pracodawca orientujący się bardzo dobrze w zmieniających się co jakiś czas przepisach zawartych w Kodeksie Pracy i pokrewnych ustawach pracodawca zyskuje możliwość bardzo korzystnej z jego punktu widzenia optymalizacji zatrudnienia, a to pozwala na ( niekiedy nawet bardzo) ograniczenie wydatków

  • bezpieczeństwo od strony prawnej - znajomość i co najważniejsze przestrzeganie przepisów pozwala na uniknięcie nieprzyjemnych sytuacji i przykrych konsekwencji dla pracodawcy

  • budowa pozytywnego wizerunku firmy - każda z firm, która chwali się tym, że regularnie jej przedstawiciele uczestniczą w tego typu szkoleniach buduje swój pozytywny wizerunek w oczach potencjalnych pracowników, którzy postrzegają tą firmę jako tę, która zna i przestrzega przepisy prawa pracy.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Kodeks pracy zmienia się nieustająco. Jedynie znajomość praktycznych konsekwencji zmian pozwala na bezpieczeństwo procesów kadrowych. Zapraszamy na szkolenie zmiany w prawie pracy.

  Uczestników tego szkolenia interesują również:

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.