Szkolenie z z zakresu prawa zamówień publicznych

Niewiele osób zdaje sobie sprawę tak naprawdę z tego, jak dużą i bardzo ważną rolę pełnią Zamówienia Publiczne w szeroko rozumianych finansach publicznych. Jest to kwestia która swoim zakresem obejmuje nawet te najbardziej zaawansowane rozwiązania, jakie odnoszą się między innymi do wydatkowania środków publicznych czy stosowania aktualnych przepisów prawnych odnoszących się do Zamówień Publicznych. 

   

  Niewiele osób zdaje sobie sprawę tak naprawdę z tego, jak dużą i bardzo ważną rolę pełnią Zamówienia Publiczne w szeroko rozumianych finansach publicznych. Jest to kwestia która swoim zakresem obejmuje nawet te najbardziej zaawansowane rozwiązania, jakie odnoszą się między innymi do wydatkowania środków publicznych czy stosowania aktualnych przepisów prawnych odnoszących się do Zamówień Publicznych.

  Szkolenia z prawa Zamówień Publicznych kierowane są przede wszystkim do wszystkich tych osób, dla których z różnych powodów niezbędne jest posiadanie wiedzy, zarówno tej bardziej ogólnej jak i zaawansowanej odnoszącej się do wszelkich przepisów prawnych, które dotyczą w mniejszym czy większym stopniu zamówień publicznych.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH W DZIAŁACH KADR I HR

  Wprowadzenie do porządku prawnego unijnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych – RODO oznacza zmiany – jak głębokie i trudne będzie zależało od praktycznej znajomości rozporządzenia – na poziomie realnych procesów HR w organizacji.

  Uczestnicy tego szkolenia interesują się również:

  Dużym atutem tego rodzaju szkoleń z całą pewnością jest fakt, że mogą być one organizowane z dużym powodzeniem zarówno w formie otwartej jak i zamkniętej, dzięki czemu program i metody nauczania idealnie można dopasować do potrzeb mniejszej czy większej grupy szkoleniowej. Szkolenia z prawa Zamówień Publicznych obejmują bardzo szeroki zakres wiedzy.

  Oto tylko kilka bloków tematycznych, stanowiących absolutną podstawę wielu tego rodzaju spotkań edukacyjnych:

  • Jak realizować procesy inwestycyjne odnoszące się do powstawania nowych nieruchomości z zgodzie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa.
  • Elektronizacja w Zamówieniach Publicznych.
  • Ochrona danych osobowych w praktycznym zastosowaniu ( w odniesieniu do Zamówień Publicznych).
  • Gospodarka nieruchomościami, czyli jak umiejętnie w praktyce zastosować ustawę o gospodarce odpadami oraz wszystkie inne ściśle z nią powiązane.
  • Eksploatacja wszelkiego typu obiektów budowlanych - wszystko o ustawach o Prawie Budowlanym i stosowaniu przepisów w praktyce.
  • Praktyczne podejście do realizacji zasady równości szans i niedyskryminacji.
  • Praktyczne zastosowanie prawa energetycznego.
  • Zamówienia Publicznie dla wykonawców, czyli jak najlepiej w majestacie prawa przygotować najlepsza ofertę przetargową.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.