Szkolenie z zarządzania czasem – krótki poradnik

Dzisiaj na rynku mamy możliwość skorzystania z różnego rodzaju szkoleń. Zazwyczaj mają one na celu umożliwić nam lepszą jakość pracy, nauczyć nowych umiejętności itd. Jednak nie wszystkie z nich są warte naszych pieniędzy i naszego czasu. Zdecydowanie jednak warto zainwestować w szkolenie z zarządzania czasem.

   
  Dzisiaj na rynku mamy możliwość skorzystania z różnego rodzaju szkoleń. Zazwyczaj mają one na celu umożliwić nam lepszą jakość pracy, nauczyć nowych umiejętności itd. Jednak nie wszystkie z nich są warte naszych pieniędzy i naszego czasu. Zdecydowanie jednak warto zainwestować w szkolenie z zarządzania czasem.

  Szkolenie z zarządzania czasem - dla kogo?

  Przede wszystkim - komu najbardziej przyda się takie szkolenie? Otóż oczywiście wszystkim osobom, które czują, że czas przecieka im przez palce, że zupełnie nie wykorzystują swoich możliwości. Ponadto takie szkolenie jest także znakomitym pomysłem dla wszystkich kierowników, zarządców czy team leaderów. Nawet jeśli wydaje nam się, że całkiem nieźle zarządzamy czasem, to jednak szybko odkryjemy, że w zasadzie wiele rzeczy można naprawdę jeszcze ulepszyć.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Zapraszamy na zaawansowane dwudniowe warsztaty dotyczące planowania i rozliczania czasu pracy w 2018 r., oraz orzecznictwa Czas pracy dla zaawansowanych.

  Uczestnicy szkolenia interesują się również:

  Zalety dobrego zarządzania czasem

  A po co ulepszać naszą pracę w tym aspekcie? Otóż dla każdego będzie to miało inny wymiar. Jako pracownicy szybko dostrzeżemy, że praca idzie nam znacznie szybciej, mniej czasu tracimy, jesteśmy bardziej wypoczęci, mamy dużo nowych pomysłów a szefostwo nas naprawdę docenia. Z kolei jako szefowie czy kierownicy odkryjemy, że praca już nie jest męką, że nie musimy nikogo zaganiać do roboty, a na dodatek, że praca generuje coraz większe zyski i lepsze efekty.

  Szkolenia z zarządzania czasem - gdzie i jak?

  Jednak powstaje zasadnicze pytanie - gdzie i jak niby mamy się nauczyć takiego zarządzania czasem? Otóż właśnie służą ku temu szkolenia. Ważne jest jednak to, aby znaleźć naprawdę dobry kurs. A zatem przede wszystkim warto na początek posprawdzać wszelkie informacje w Internecie- jak mniej więcej kształtują się ceny, ile trwają kursy, kto je organizuje, kto prowadzi.

  Pamiętajmy, żeby umówić się z prowadzącym, porozmawiać z nim, sprawdzić jego kompetencje, posprawdzać w Internecie opinie i komentarze na temat szkoleń z zarządzania czasem prowadzonych przez daną firmę. Słowem podsumowując- podejdźmy do tematu konsekwentnie, ale na spokojnie.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.