Umowy w systemie zamówień publicznych

Obecnie na rynku oferowanych jest wiele szkoleń związanych z zamówieniami publicznymi. Jednym z bardziej specyficznych rodzajów tego typu szkoleń są szkolenia związane z umowami w systemie zamówień publicznych.

   
  Obecnie na rynku oferowanych jest wiele szkoleń związanych z zamówieniami publicznymi. Jednym z bardziej specyficznych rodzajów tego typu szkoleń są szkolenia związane z umowami w systemie zamówień publicznych.

  Szkolenie prawo zamówień publicznych w kontekście przygotowywania, zawierania, zmiany, rozwiązywania i unieważniania umów to z pewnością oferta atrakcyjna dla każdego zajmującego się tą problematyką w swym życiu zawodowym. Nie tylko zleceniodawcy, ale również zleceniobiorcy.

  Opisywane szkolenie prowadzone jest za pomocą metody warsztatowej opartej na aktywizacji każdego z uczestników szkolenia poprzez wspólną pracę w niewielkich grupach, liczne dyskusje na forum grupy oraz praktyczne ćwiczenia, studia przypadków, pracę indywidualną, różnego typu symulacje, a w końcu mini- wykłady z omówieniem przykładów z codziennego życia.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  ZAMÓWIENIA PUBLICZNE W 2016 ROKU

  Praktyczne warsztaty  poruszające najważniejsze, problematyczne tematy dotyczące przygotowania i przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. Zapraszamy na szkolenie!

  Uczestników tego szkolenia interesują również:

  Przedmiotem zajęć są realne trudności i problemy uwzględniające specyfikę opisywanej branży oraz wszelkiego typu potrzeby i możliwości osób biorących udział w warsztatach.

  Uczestnicy uczą się poprzez doświadczenie, razem ćwiczą różne sytuacje, mają możliwość przeprowadzenia z trenerami konsultacji indywidualnych. Nauka poprzez kreatywność, elastyczność i osobiste doświadczenia jest najskuteczniejszą formą zdobywania nowych umiejętności. Program szkolenia, na tyle na ile jest to obiektywnie możliwe, jest zawsze dopasowywany do potrzeb wszystkich uczestników.

  Podczas całego szkolenia wszyscy biorący w nim udział uczestnicy nauczą się jak prawidłowo stosować wszelkiego rodzaju regulacje prawne dot. prawa zamówień publicznych w praktyce.

  Będą wiedzieli, w jaki sposób działać by uniknąć błędów mogących narazić ich na odpowiedzialność w związku z naruszeniem dyscypliny finansów publicznych, w końcu uczestnicy będą mogli nawzajem wymienić się doświadczeniami poznając wiedzę ludzi z różnych branż, co pozwoli im spojrzeć na własne działania z odmiennej perspektywy i doskonalić własną pracę korzystając z doświadczenia innych osób.

  Warto wziąć udział w tego rodzaju przedsięwzięciu. Znacząco podniesie ono wiedzą uczestników na temat umów w zamówieniach publicznych i pozwoli na niepopełnianie błędów mogących oznaczać odpowiedzialność dyscyplinarną.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Szkolenia online umożliwiają pełną interakcję zarówno z prowadzącym jak i z innym uczestnikami.

  Realizujemy szkolenia online, webinary i projekty hybrydowe.

  Sprawdź nasze kursy i szkolenia online:

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.