Umowy w systemie zamówień publicznych

Obecnie na rynku oferowanych jest wiele szkoleń związanych z zamówieniami publicznymi. Jednym z bardziej specyficznych rodzajów tego typu szkoleń są szkolenia związane z umowami w systemie zamówień publicznych.

zdjęcie - Umowy w systemie zamówień publicznych
 
Obecnie na rynku oferowanych jest wiele szkoleń związanych z zamówieniami publicznymi. Jednym z bardziej specyficznych rodzajów tego typu szkoleń są szkolenia związane z umowami w systemie zamówień publicznych.

Szkolenie prawo zamówień publicznych w kontekście przygotowywania, zawierania, zmiany, rozwiązywania i unieważniania umów to z pewnością oferta atrakcyjna dla każdego zajmującego się tą problematyką w swym życiu zawodowym. Nie tylko zleceniodawcy, ale również zleceniobiorcy.

Opisywane szkolenie prowadzone jest za pomocą metody warsztatowej opartej na aktywizacji każdego z uczestników szkolenia poprzez wspólną pracę w niewielkich grupach, liczne dyskusje na forum grupy oraz praktyczne ćwiczenia, studia przypadków, pracę indywidualną, różnego typu symulacje, a w końcu mini- wykłady z omówieniem przykładów z codziennego życia.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE W 2016 ROKU

Praktyczne warsztaty  poruszające najważniejsze, problematyczne tematy dotyczące przygotowania i przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. Zapraszamy na szkolenie!

Uczestników tego szkolenia interesują również:

Przedmiotem zajęć są realne trudności i problemy uwzględniające specyfikę opisywanej branży oraz wszelkiego typu potrzeby i możliwości osób biorących udział w warsztatach.

Uczestnicy uczą się poprzez doświadczenie, razem ćwiczą różne sytuacje, mają możliwość przeprowadzenia z trenerami konsultacji indywidualnych. Nauka poprzez kreatywność, elastyczność i osobiste doświadczenia jest najskuteczniejszą formą zdobywania nowych umiejętności. Program szkolenia, na tyle na ile jest to obiektywnie możliwe, jest zawsze dopasowywany do potrzeb wszystkich uczestników.

Podczas całego szkolenia wszyscy biorący w nim udział uczestnicy nauczą się jak prawidłowo stosować wszelkiego rodzaju regulacje prawne dot. prawa zamówień publicznych w praktyce.

Będą wiedzieli, w jaki sposób działać by uniknąć błędów mogących narazić ich na odpowiedzialność w związku z naruszeniem dyscypliny finansów publicznych, w końcu uczestnicy będą mogli nawzajem wymienić się doświadczeniami poznając wiedzę ludzi z różnych branż, co pozwoli im spojrzeć na własne działania z odmiennej perspektywy i doskonalić własną pracę korzystając z doświadczenia innych osób.

Warto wziąć udział w tego rodzaju przedsięwzięciu. Znacząco podniesie ono wiedzą uczestników na temat umów w zamówieniach publicznych i pozwoli na niepopełnianie błędów mogących oznaczać odpowiedzialność dyscyplinarną.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Szkolenia online umożliwiają pełną interakcję zarówno z prowadzącym jak i z innym uczestnikami.

Realizujemy szkolenia online, webinary i projekty hybrydowe.

Sprawdź nasze kursy i szkolenia online:

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.