Warsztaty płatnik

Chcesz zacząć korzystać z darmowego programu dedykowanego do rozliczeń i komunikacji z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych? Przeszukałeś internet, przeczytałeś dostępne instrukcje i ulotki, przeszedłeś e-szkolenie, które można pobrać ze strony programu, obejrzałeś filmy instruktażowe i nadal masz problemy z posługiwaniem się tym programem? Nie trać wiary i zapału. Jeżeli znasz kogoś, kto na co dzień pracuje z tym programem jako jego użytkownik możesz zwrócić się do niego o pomoc. 

zdjęcie - (the_title())

   

  Chcesz zacząć korzystać z darmowego programu dedykowanego do rozliczeń i komunikacji z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych? Przeszukałeś internet, przeczytałeś dostępne instrukcje i ulotki, przeszedłeś e-szkolenie, które można pobrać ze strony programu, obejrzałeś filmy instruktażowe i nadal masz problemy z posługiwaniem się tym programem? Nie trać wiary i zapału.

  Jeżeli znasz kogoś, kto na co dzień pracuje z tym programem jako jego użytkownik możesz zwrócić się do niego o pomoc. Możesz też na własną rękę poszukać w sieci firm, stowarzyszeń, czy innych instytucji zajmujących się prowadzeniem szkoleń i warsztatów tematyką obejmującą interesujące Cię zagadnienia.

  Sam program nie służy tylko do komunikacji z Zakładem, ma także inne funkcjonalności, które przydają się w pracy kadrowego, zwłaszcza w małej i średniej firmie. Warsztaty Płatnik obejmują swym zakresem różne poziomy wtajemniczenia użytkownika – od początkującego do zaawansowanego.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  SZKOLENIA KOMPUTEROWE

  Excel to znakomite narzędzie – oszczędza czas,  dostarcza potrzebne informacje, jest wygodne w stosowaniu – jeśli posiada się odpowiednie umiejętności obsługi programu. Zestaw naszych szkoleń z tego obszaru pozwoli posiąść te umiejętności. Zapraszamy na Szkolenia SZKOLENIA KOMPUTEROWE!

  Inne tematy, interesujące dla tej grupy docelowej to:

  Nauczysz się w ich trakcie nie tylko samej budowy programu, ale także tworzenia bazy danych (w MS Access lub SQL), tak by spełniała ona wymogi programu i była zaciągana bez problemów. Ponadto warsztaty (jako bardziej praktyczna wersja szkoleń) pokażą Ci też jak tworzyć zestawienia, raporty, listy płac, druki RMUA i wiele więcej.

  Jeżeli jesteś już użytkownikiem zaznajomionym z kadrową częścią programu, a zostało Ci przydzielone zadanie komunikacji z ZUSem, możesz wybrać warsztaty dedykowane tylko temu zagadnieniu. Dzięki udziałowi w nim zminimalizujesz ryzyko pomyłek i konieczności odkręcania błędnych raportów, co w przypadku wielokrotnych powtórzeń może skutkować wszczęciem kontroli, a tego każdy wolałby uniknąć.

  Zajrzyj do strefy wiedzy po więcej artykułów z tematów:

  Nie od dziś bowiem wiadomo, że jak kontrola przychodzi do firmy, to musi coś znaleźć, a nawet jeżeli wszystko w papierach jest w najlepszym porządku, kontrola taka zabiera cenny czas konieczny na przygotowanie dokumentacji i tłumaczenia. Nie każdy jednak warsztat, czy szkolenie warte jest, by w nie inwestować. Zanim się na jakieś zdecydujesz, sprawdź dokładnie jego zakres i referencje organizatora – może się bowiem zdarzyć, że będą to treści powielone z e-szkoleniem dostępnym na stronie programu.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.