Zarządzanie stresem w pracy

Sytuacje stresowe są nieodłączną częścią codziennego życia. Pęd dzisiejszego świata sprzyja stresowi – goniące terminy realizacji projektów, konflikty w miejscu pracy czy zbyt duża ilość obowiązków – to wszystko może powodować stale rosnącą frustrację. Warto poznać kilka technik, dzięki którym w prosty sposób można redukować poziom stresu, co z pewnością przełoży się zarówno na leprze samopoczucie jak i zwiększy efektywność wykonywanych obowiązków. Najprostszym sposobem na naukę opanowania stresu jest udział w szkoleniach z zarządzania stresem.

5 lipca 2018
zdjęcie - Zarządzanie stresem w pracy

Sytuacje stresowe są nieodłączną częścią codziennego życia. Pęd dzisiejszego świata sprzyja stresowi - goniące terminy realizacji projektów, konflikty w miejscu pracy czy zbyt duża ilość obowiązków - to wszystko może powodować stale rosnącą frustrację.

Warto poznać kilka technik, dzięki którym w prosty sposób można redukować poziom stresu, co z pewnością przełoży się zarówno na leprze samopoczucie jak i zwiększy efektywność wykonywanych obowiązków. Najprostszym sposobem na naukę opanowania stresu jest udział w szkoleniach z zarządzania stresem.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Co trzeba zrobić żeby bardziej wierzyć w swoje siły i kompetencje? Jak pozbyć się tremy? Jak być bardziej kreatywnym i innowacyjnym? Jak być wielozadaniowym? Zapraszamy do naszego działu szkoleń z efektywności osobistej np: szkolenie zarządzanie stresem, szkolenie komunikacja interpersonalna, szkolenie asertywność. Zapraszamy serdecznie do działu szkolenia sprzedażowe

Zarządzanie stresem - szkolenia

Szkolenia z zakresu zarządzania stresem to weekendowe warsztaty, które cieszą się stale rosnącym zainteresowaniem wśród pracowników różnych branż. Największą grupę klientów stanowią pracownicy średniego i wyższego szczebla. Związane jest to z tym, że im bardziej odpowiedzialne stanowisko, tym większy poziom stresu związany z wykonywanymi obowiązkami. Jak wygląda szkolenie z zarządzania stresem i jakie umiejętności można na nim zdobyć?

Formuła szkolenia - zarządzanie stresem

Szkolenie z zarządzania sytuacjami stresowymi to zazwyczaj dwa bardzo intensywne dni podczas których kursant poznaje między innymi przyczyny powstawania sytuacji stresowych, uczy się w jaki sposób można im zapobiegać oraz jak skutecznie redukować poziom stresu w codziennym życiu. Podczas szkolenia przekazywana jest zarówno wiedza teoretyczna jak i przeprowadzane są ćwiczenia - indywidualne i w grupach. Ciekawym narzędziem są gry edukacyjne wspomagające naukę redukcji stresu.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Przejdź od teorii do praktyki. Zacznij stosować postawę asertywną w życiu zawodowym i osobistym.   Zobacz: szkolenie asertywność, szkolenie z komunikacji, team building.

Co można wynieść z takiego szkolenia?

Dzięki udziałowi w szkoleniu pracownik ma wyjątkową okazję na naukę zarządzania stresem. Warto podkreślić, że stres nie zawsze musi działać destrukcyjnie. Dzięki odpowiednim technikom można bowiem sytuacje stresowe przekuć w motywację do jeszcze bardziej efektywnej pracy. Trening redukcji stresu zmniejsza także ryzyko wypalenia zawodowego, dzięki czemu otwiera szansę na awans na kolejne szczeble drabiny zawodowej. W takim szkoleniu warto wziąć udział niezależnie od zajmowanego stanowiska.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

21 kwietnia 2020
Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
21 kwietnia 2020
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
20 kwietnia 2020
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
20 kwietnia 2020
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
20 kwietnia 2020
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.