Prawo pracy

Mając własna firmę trzeba dobrze znać się na wszystkich aspektach prawa pracy. Jeżeli zatrudniamy pracowników, jest to nieodzowna rzecz. Przepisy dosyć często się zmieniają, dlatego warto uczęszczać na szkolenia z tego zakresu. Nasza księgowa, pracownicy kadrowi, też powinni być na bieżąco, nie tylko w sprawach finansowych, ale i mieć pojęcie o prawie pracy.

zdjęcie - (the_title())
 
Mając własna firmę trzeba dobrze znać się na wszystkich aspektach prawa pracy. Jeżeli zatrudniamy pracowników, jest to nieodzowna rzecz. Przepisy dosyć często się zmieniają, dlatego warto uczęszczać na szkolenia z tego zakresu. Nasza księgowa, pracownicy kadrowi, też powinni być na bieżąco, nie tylko w sprawach finansowych, ale i mieć pojęcie o prawie pracy.
 
Szkolenia obejmują różne tematy, najnowszy to temat Rodo i praktyczny aspekt dotyczący działów personalnych, unijne przepisy wynikające z rozporządzenia o ochronie danych.

Są też, ochrona danych osobowych, według projektu ustawy o ochronie danych osobowych, przepisów wprowadzających ustawę o ochronie danych osobowych oraz rozporządzenia ogólnego o ochronie danych, praktyczny wykaz i przewodnik po zmianach w prawie pracy, harmonogramy stałe i rozkłady czasu pracy, obowiązki w prowadzeniu dokumentacji pracowniczej, przepisy mówiące o zatrudnieniu cudzoziemców, zasady rozliczenia pracowników i nadgodzin, dokumentacja pracownicza, akta, personalia, świadectwa pracy, prawo pracy w bieżącym roku i istotne zmiany.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Szkolenie z profesjonalnej obsługi klienta - profesjonalna obsługa klienta jest kluczowa w budowaniu wizerunku urzędu. Oczekiwania klientów urzędu znacznie wzrosły, dlatego tak ważne jest odpowiednie przygotowanie pracowników urzędu by prawidłowo obsługiwali klientów. Na szkoleniu uczestnicy pogłębią zwoją wiedzę z zakresu komunikacji, asertywności, sytuacji trudnych, oraz zostaną gruntownie przygotowani do profesjonalnej obsługi klienta w urzędzie.

Mogą Cię również zainteresować: mobbing szkolenie, szkolenia dla administracji publicznej.

Szkolenie prawo pracy mogą być twarde, otwarte, wyjazdowe, lub na miejscu w siedzibie firmy. Są to kursy organizowane na różnych poziomach zaawansowania i dające możliwość zapoznania się z teoretycznymi jak i praktycznymi aspektami pracy. Taki bardzo potrzebny firmie kurs, obejmuje najczęściej kilka sesji dwudniowych, na zakończenie których przeprowadzany jest wewnętrzny egzamin a uczestnicy otrzymują certyfikat ukończenia zajęć.

Organizowane kursy to interaktywne zajęcia nastawione na zdobycie praktycznych umiejętności, które na pewno przyczynią się do rozwoju naszej firmy i uniknięcia wpadek względem pracownika.
 
Gdy pracownik idzie na zwolnienie lekarskie, gdy pracownik jest na urlopie macierzyńskim, gdy pracownik jest na wypowiedzeniu, te i inne istotne sprawy, dzięki tym szkoleniom będą w pełni rozwiązywalne i nasi pracownicy kadrowi będą przygotowani odpowiednio do wszystkich tematów związanych z tą dziedziną.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.