Zarządzanie sobą w czasie szkolenie

Odpowiednia i rozsądna organizacja swoje czasu jest bardzo ważna zarówno w życiu codziennym, jak i zawodowym. Dzięki odpowiedniej organizacji można zrealizować więcej zadań, nie zapomnieć o najważniejszych kwestiach, zmotywować się do zrobienia czegoś, jak również spróbować znaleźć czas na odpoczynek. Osoby, które doskonale radzą sobie z organizacją dnia pracy, osiągają znacznie lepsze wyniki i mają ogromną szansę na zdobycie sukcesu zawodowego. 

22 sierpnia 2018
zdjęcie - Zarządzanie sobą w czasie szkolenie


Odpowiednia i rozsądna organizacja swoje czasu jest bardzo ważna zarówno w życiu codziennym, jak i zawodowym. Dzięki odpowiedniej organizacji można zrealizować więcej zadań, nie zapomnieć o najważniejszych kwestiach, zmotywować się do zrobienia czegoś, jak również spróbować znaleźć czas na odpoczynek.

Osoby, które doskonale radzą sobie z organizacją dnia pracy, osiągają znacznie lepsze wyniki i mają ogromną szansę na zdobycie sukcesu zawodowego.

Pracodawcy również często doceniają takich pracowników, chętnie ich nagradzając, podnosząc wynagrodzenie lub awansując. Wszystko dlatego, że pracownik potrafiący kontrolować swoje zadania i odpowiednio zarządzać czasem jest znacznie bardziej efektywny i skuteczny w swoich działaniach.

Ponadto, staje się w oczach pracodawcy osobą samodzielną, niezależną, odpowiedzialną i godną zaufania, a to ogromnie ważne. Pracownik, któremu można zaufać, powierzyć ważne obowiązki, czy dodatkowe funkcje, nie obawiając się, że taki pracownik nie będzie wywiązywał się z zadań.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Skutecznie zarządź swoim czasem. Oferujemy szkolenie z zarządzania czasem podczas którego m. in.: dowiesz się jak planować i określać cele, jakie są bariery osobiste w zarządzaniu sobą w czasie, oraz jak je przezwyciężyć, poznasz techniki, które są pomocne w zarządzaniu czasem.

Zajrzyj również tutaj: flow, szkolenia dla firm warszawa.

Z tego względu, coraz więcej osób jest zainteresowanych tematem dobrej organizacji swojego czasu. Coraz większa liczba ludzi chce się nauczyć, jak efektywnie wykorzystywać swój dzień, jak na czas realizować zadania, jak je planować i motywować się. Z tego też względu coraz popularniejsze staje się zarządzanie sobą w czasie szkolenie, które daje te wszystkie umiejętności i sprawia, że stajemy się bardziej efektywni w swoich działaniach.

Jest to tak atrakcyjne i pozwala wykorzystywać tyle nowych, ciekawych możliwości, że umiejętność zarządzania sobą w czasie jest nieustannie rozwijana i doskonalona, a wiele osób, które już ukończyły ten kurs próbują doskonalić pozyskaną wiedzę i umiejętności, jednocześnie opracowując swoje własne sposoby na organizację swojego dnia.

Bez wątpienia, umiejętność zarządzania swoim czasem pozwala na zwiększenie efektywności i skuteczności zarówno swoje, jak i przedsiębiorstwa, w którym jesteśmy zatrudnieni, a dla którego to staramy się stać cennym pracownikiem.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

21 kwietnia 2020
Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
21 kwietnia 2020
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
20 kwietnia 2020
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
20 kwietnia 2020
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
20 kwietnia 2020
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.