Budowanie wizerunku szkolenie

Sukces firmy uzależniony jest od wielu czynników, wśród których duży nacisk kładzie się na zdobywanie klientów (to oni w głównej mierze generują zyski firmy), dobrą jakościowo prezentację oferty (dzięki temu można pozyskać klientów), a także na walkę z konkurencją.

Gamma - Budowanie wizerunku szkolenie

   

  Sukces firmy uzależniony jest od wielu czynników, wśród których duży nacisk kładzie się na zdobywanie klientów (to oni w głównej mierze generują zyski firmy), dobrą jakościowo prezentację oferty (dzięki temu można pozyskać klientów), a także na walkę z konkurencją. Jednak jest jeszcze jeden niezmiernie ważny element, a mianowicie pozytywny wizerunek firmy. Każde przedsiębiorstwo, które jest nastawione na długofalowe zyski powinno koncentrować się nie tylko na pozyskiwaniu nowych klientów, ale także na utrzymywaniu dobrych relacji z obecnymi kontrahentami. Jak to osiągnąć?

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Na szkoleniu  work-life balance dowiesz się jakie są zasady równowagi pomiędzy życiem zawodowym i osobistym. Poznaj dekalog szczęśliwego człowieka. Zarządź swoimi emocjami, uwagą i czasem. Szkolenia powiązane z tym tematem: talenty Gallupa, efektywne zarządzanie czasem.

  Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

  Profesjonalny Public Relations powinien zakładać działania wizerunkowe kształtowane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz firmy. W pierwszej kolejności trzeba opracować plan komunikacji prowadzonej z pracownikami i podmiotami zewnętrznymi. Jeżeli chodzi o zewnętrzny PR, to coraz większe znaczenie ma aktywność w mediach społecznościowych, gdzie na bieżąco kształtowany jest kontakt z klientami. Niezmiernie istotnym elementem jest również umiejętność przewidywania i rozwiązywania sytuacji kryzysowych. Nie bez powodu w społeczeństwie funkcjonuje powiedzenie, że na dobry wizerunek pracuje się latami, a stracić można go zaledwie w kilka chwil. Wpadki i sytuacje kryzysowe mogą zdarzyć się nawet najlepszym specjalistom, jeżeli nie da się ich uniknąć, to przynajmniej trzeba z takiego zdarzenia wyjść z przysłowiową twarzą.

  Szkolenia z budowania wizerunku firmy

  Prawda jest taka, że nikt nie rodzi się ekspertem. Swoje umiejętności należy doskonalić przez cały okres trwania kariery zawodowej. Tylko nieustanny rozwój jest w stanie zapewnić szybką ścieżkę awansu i satysfakcjonujące zarobki. Warto zatem zastanowić się nad udziałem w specjalistycznych szkoleniach, dzięki którym można podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. Szkolenia obejmują część teoretyczną nastawioną na przekazanie najważniejszych założeń dotyczących prawidłowo przeprowadzanego procesu budowania wizerunku, a także część praktyczną podczas której ćwiczone są takie elementy jak kontakt z prasą, rozwiązywanie sytuacji kryzysowych czy najnowsze techniki PR.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.