Co nam daje znajomość agile?

Znajomość Agile to bardzo pożądana umiejętność w wielu branżach na obecnym rynku pracy. Związane jest to z tym, że projekty stają się coraz bardziej skomplikowane przez to, że użyć można coraz nowsze technologie do ich realizacji, przez co standardowe metody nie do końca sprawdzają się przy realizacji projektów.

17 lutego 2020
zdjęcie - Co nam daje znajomość agile?

Co nam daje znajomość agile?

Znajomość Agile to bardzo pożądana umiejętność w wielu branżach na obecnym rynku pracy. Związane jest to z tym, że projekty stają się coraz bardziej skomplikowane przez to, że użyć można coraz nowsze technologie do ich realizacji, przez co standardowe metody nie do końca sprawdzają się przy realizacji projektów.

Znajomość Agile pozwala zaadaptować założenia zwinnego zarządzania w zespole w szybszy i rzetelniejszy sposób. Szkolenia menedżerskie Wrocław znane są z ogromu informacji przedstawianych w przystępny sposób na temat tego, jak zarządzać projektami w nowoczesnym świecie w efektywny sposób.

Agile project management szkolenie oprócz prezentacji czym jest, a czym agile nie jest, pokazuje, kiedy warto postawić na agile jako sposób efektywnego zarządzania projektami.

Szkolenia project management często przyjmują formę praktyczną, która pozwala zapoznać się z możliwymi metodami organizacji projektu w taki sposób, który pozwoli zmieścić się w budżecie, przynosząc oczekiwane zyski w terminie uzgodnionym z klientem przy okazji tworząc produkt lub dostarczając usługę, która spełnia nawet najbardziej wyrafinowane wymagania.

Szkolenia Agile to pierwszy krok, który powinien zostać podjęty przed przystąpieniem do pracy w zespole zwinnym, wdrażającym założenia Agile. Zwinne zarządzanie nie od dziś sprawdza się w wielu sektorach - pracodawcy poszukują osób obeznanych z tą metodologią i posiadających doświadczenie często w celu wzmocnienia zwinnych zespołów, upewnienia się, że założenia projektowe zostaną zrealizowane w oparciu o wzorową komunikację między klientem a członkami zespołu.

Znajomość Agile nawet laikom pozwala na efektywne wdrażanie się do zespołów zwinnych - często wiąże się ze zmianą przyzwyczajeń i przystosowaniem się do samodzielnej pracy, wymagającej zdolności do samomotywacji i gotowości do przyjęcia odpowiedzialności wynikającej z przypisanych kompetencji. Znając swoje obowiązki i oczekiwania znacznie łatwiej jest pracować w takim zespole i dzięki temu pomyślnie doprowadzać projekt do końca.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

21 kwietnia 2020
Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
21 kwietnia 2020
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
20 kwietnia 2020
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
20 kwietnia 2020
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
20 kwietnia 2020
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.