Człowiek uczy się całe życie

Rośnie liczba zamówień, klienci coraz chętniej decydują się na skorzystanie z usług firmy, jednak obecni pracownicy nie są w stanie wyrobić minimum normy, nie wspominając o żadnym imponującym wyniku. Właściciele zaczynają się zastanawiać, w czym tkwi problem.

Gamma - Człowiek uczy się całe życie

   

  Rośnie liczba zamówień, klienci coraz chętniej decydują się na skorzystanie z usług firmy, jednak obecni pracownicy nie są w stanie wyrobić minimum normy, nie wspominając o żadnym imponującym wyniku. Właściciele zaczynają się zastanawiać, w czym tkwi problem.

  Najważniejszy zasób firmy

  Ich uwagę skupia efektywność i skuteczność działań pracowników. Okazuje się, że w myśl modelu zarządzania, jaki został przyjęty, nie wszystko przebiega tak, jak powinno. Poszczególne etapy nie przechodzą płynnie z jednego w drugi, często zdarza się, że przenikają się one albo nachodzą na siebie, powodując dezorientację i kłopot z przepływem informacji.

  Dzieje się tak ponieważ obecnie czas ma ogromne znaczenie w gospodarce. Tylko dzięki niemu można wygrać – jeżeli wyprzedzi się konkurencję i jako pierwszym wprowadzi się udoskonalony produkt, wygra się wyścig. Jednak aby tak się stało, potrzebni są ludzie. Ich potencjał do rozwoju, zaangażowania i kreatywności. Wszystkie te cechy wnoszą do zespołu, który następnie tworzy niepowtarzalny projekt i doba o zadowolenie klienta.

  Stawiać na najlepszych

  Tylko w ten sposób można zyskać wyjątkowe korzyści, którymi zaspokaja się potrzeby współczesnych konsumentów. Przy stosunkowo niewielkim nakładzie kosztów (zakładając, że zatrudni się dobrych pracowników, bez potrzeby częstych zmian personalnych), można zapewnić sobie i swojej firmie sukces.

  Ludzie budują wartość, maszyny i mechanizmy jedynie je produkują. Tylko doceniając człowieka, można wybić się wśród innych – czy to jako konsumenta, czy też pracownika.

  Project management szkolenia oferujące wiedzę konieczną do skutecznego prowadzenia zespołu pracowniczego i kierowania zespołem, w większości skupiają się na rzecz takich jak efektywność, bagatelizując rolę komunikacji wewnątrz zespołu oraz rozmów ze zleceniodawcami. Takie kursy jak agile szkolenie, szkolenie scrum pomagają nauczyć się sprawnego zarządzania w warunkach stosunkowo dużej stagnacji.

  Aby temu zapobiec, warto dobrze rozejrzeć na rynku szkoleń. Doświadczeni trenerzy i kierownicy dzielą się swoją wiedzą i pomagają zrozumieć zasady funkcjonowania współczesnych przedsiębiorstw.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.