Design Thinking warsztaty dla początkujących

Okresowo w polskich miastach organizowane są bezpłatne warsztaty z Design Thinking, dla osób początkujących, nie mających do tej pory jakiejkolwiek styczności z tym tematem. Określenie Design Thinking tak naprawdę przewija się w tematyce wielu wykładów czy prelekcji, ale tak naprawdę szkoleń poświęconych wyłącznie temu zagadnieniu jest stosunkowo niewiele.

Gamma - Design Thinking warsztaty dla początkujących

   

  Okresowo w polskich miastach organizowane są bezpłatne warsztaty z Design Thinking, dla osób początkujących, nie mających do tej pory jakiejkolwiek styczności z tym tematem. Określenie Design Thinking tak naprawdę przewija się w tematyce wielu wykładów czy prelekcji, ale tak naprawdę szkoleń poświęconych wyłącznie temu zagadnieniu jest stosunkowo niewiele. Dlatego warto, aby pracodawca śledził regularnie program szkoleń, jakie odbywają się w bliskiej okolicy ( choć jeśli bardzo mu zależy zawsze może wysłać grupę pracowników do innego miasta, w którym w danym momencie odbywa się pożądane przez niego szkolenie). Dla pracowników będących amatorami, którzy nigdy nie słyszeli o czymkolwiek związanym z Design Thinking, warto wybrać krótkie szkolenie wprowadzające, przeznaczone dla osób początkujących. Trwa ono zazwyczaj tylko jeden dzień, w zależności od organizatora szkolenia oraz jego harmonogramu, trwa ono około 6-10 godzin. Wykładowcy możliwie jak najszerzej postarają się wprowadzić uczestników we wszystkie etapy, jakie wiążą się z projektowaniem w myśl Design Thinking.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Firma Gamma sp. j. zaprasza na szkolenie z Design Thinking. Szkolenie prowadzone jest metodą warsztatową, gdzie uczestnicy zostaną przeprowadzeni przez cykl Design Thinking. Dzięki temu, mogą oni od razu przećwiczyć  idee Design Thinking, co pozwala na szybsze  wdrożenie tej metodyki w praktykę zawodową. Szkolenie jest przeznaczone dla pracowników działu HR. Zobacz również: szkolenie zarządzanie projektami, szkolenia dla menedżerów.

  Najczęściej wykłady zaczynają się od emapatyzacji, przechodząc swobodnie do tworzenia rozwiązań problemów które już zostały zdefiniowane, prototypowanie problemów oraz ich rozwiązań, kończąc na testowaniu i poddawaniu różnorakim modyfikacjom powstałych w wyniku projektowania pomysłów. Takie szkolenie to świetny pomysł na szybkie wprowadzenie do metodologii, jaką prezentuje Design Thinking. Tego typu warsztaty będą niezwykle pożyteczne nie tylko dla osób, które z przyczyn zawodowych zainteresowane są zdobywaniem umiejętności myślenia projektowego. Warsztaty z Design Thinking będą przydatne i satysfakcjonujące także dla wszystkich tych, którzy są ciekawi czym jest i jakie są zasady tworzenia projektów zgodnie z myślą Design Thinking. Szkolenie pokaże nie tylko wiedzą teoretyczną, ale przede wszystkim to, jak zdobytą wiedzą przenieść na działania praktyczne. A to zawsze znaczy więcej niż znajomość nawet ogromnego zakresu wiedzy teoretycznej.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.