Warsztaty z komunikacji interpersonalnej

Skuteczne porozumiewanie się w pracy. We wszystkich firmach niezwykle istotne jest, by w sposób prawidłowy komunikować się ze swoimi współpracownikami, z podwładnymi oraz z kadrą kierowniczą…

Gamma - Warsztaty z komunikacji interpersonalnej

 

Efektywna komunikacja szkolenie

Błędy w komunikacji na polu zawodowym przysparzają zwykle wiele nieporozumień oraz nieprzyjemnych zdarzeń. Z tego też względu wiele firm decyduje się na zorganizowanie swoim pracownikom specjalnego szkolenia z komunikacji interpersonalnej.

Warsztaty z komunikacji interpersonalnej
Celem warsztatów jest zdobycie umiejętności skutecznego komunikowania się, a także nakierowanie pracowników na współpracę i osiąganie wspólnych celów. W wyniku warsztatów pracownicy uświadamiają sobie jak ważna jest prawidłowa komunikacja w grupie dla osiągania określonych celów. Szkolenie uczy skutecznych technik i strategii, które ułatwiają proces komunikacji.

Podczas wykładów uczestnicy mogą spodziewać się zarówno wykładów, jak i ćwiczeń praktycznych. W ten sposób skutecznie opanowują materiał i są w stanie w późniejszym życiu wykorzystywać zdobyte umiejętności. Poznają zarówno różne style komunikowania się, jak i dowiadują się do jakiego typu osobowości należą.

Poznaj nasze szkolenia interpersonalne. Dowiedz się jak zwiększyć swoją efektywność osobistą, jak być wielozadaniowym, jak komunikować się z innymi w firmie, jak zarządzać sobą efektywnie.
Zapraszamy.

Uczestnicy szkolenia mogą poznać własną mowę ciała, typowe dla siebie gesty i słowa oraz własne zdolności komunikacyjne. Istotnym celem szkolenia z komunikacji interpersonalnej jest poznanie często spotykanych barier w procesie komunikowania się z innymi. Trenerzy przedstawiają uczestnikom również wiele trików, które ułatwiają skuteczną komunikację.

Pracownicy, którzy przeszli takie warsztaty ze skutecznej komunikacji są zdecydowanie bardziej pewni siebie, potrafią współpracować w grupie i wyrażać własne zdanie w sposób zrozumiały dla otoczenia. Są również bardziej asertywni i śmiali w relacjach z innymi. Wzmacniają tym samym własną motywację do pracy. Są bardziej efektywni i skuteczni w pracy.

Tego typu warsztaty z pewnością pomagają w różnych typach zawodów. Niezwykle istotne jest, by szkolenia tego typu organizowane były dla kadr zarządzających innymi ludźmi.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.