Gdańskie szkolenia dla firm

Szkolenia zamknięte to między innymi szkolenia dla firm Gdańsk, czyli inaczej ujmując – szkolenia wewnętrzne. Na czym polegają? Czego dotyczą i dlaczego nazywa się je szkoleniami zamkniętymi?

Gamma - Gdańskie szkolenia dla firm


Gdańskie szkolenia dla firm

Szkolenia zamknięte to między innymi szkolenia dla firm Gdańsk, czyli inaczej ujmując - szkolenia wewnętrzne. Na czym polegają? Czego dotyczą i dlaczego nazywa się je szkoleniami zamkniętymi?

Szkolenia zamknięte - definicja

Szkolenie zamknięte jest popularną formą uzupełniania, poszerzania wiedzy, zdobywania nowych doświadczeń i gruntowania wiedzy już posiadanej podczas zorganizowanych w tym celu warsztatów lub wykładów prowadzonych przez szkoleniowców i trenerów firm szkoleniowych.

Takie szkolenia są układane pod indywidualne potrzeby określonego klienta.

Poza tym szkolenia organizuje się w jego siedzibie lub innym uzgodnionym wspólnie miejscu (mogą to być warsztaty wyjazdowe), tylko i wyłącznie dla pracowników wybranej firmy lub jednostki sfery publicznej (urzędy, Jednostki Samorządu Terytorialnego itp.).

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Szukasz szkoleń online? Realizujemy zarówno pojedyncze interaktywne warsztaty online, procesy kaskadowe. Korzystamy z większości dostępnych technologii transmisji video

Sprawdź nasze szkolenia online:

Zalety

Przewagą szkolenia zamkniętego nad szkoleniem otwartym - dostępnym publicznie dla wszystkich chętnych - jest przede wszystkim możliwość dostosowania określonego miejsca i terminu.

Zaletą takich spotkań jest także możliwość zbudowania programu, który będzie oparty o ścisłe potrzeby, jak również i profil działalności firmy, dla której są organizowane.

Dużą zaletą jest również cena. W przypadku większej ilości uczestników jest konkurencyjna w stosunku do kosztów szkolenia otwartego.

Szkolenie zamknięte można też zrealizować nawet dla 4-5 osób, wszystko zależy od potrzeb i możliwości finansowych firmy lub organizacji.

Jak zamówić szkolenie zamknięte?

Aby zamówić konkretne szkolenia dla firm Gdańsk, należy przesłać zazwyczaj na adres e-mail organizacji szkoleniowej informacje dotyczące tematów szkolenia zamkniętego, wybranych zagadnień jakie mają być omawiane podczas warsztatów, zaproponować ściśle określony zakres czasowy realizacji oraz szacowaną ilość uczestników.

Jeśli szkolenie ma odbyć się w miejscu działalności danej firmy, należy informacje uzupełnić danymi o własnej sali szkoleniowej. W mailu zawsze podaje się ponadto kontakt do osoby odpowiedzialnej za organizację szkolenia w danej firmie lub jednostce.

Im bardziej szczegółowo są określone wymagania, tym bardziej wartościowe będzie szkolenie.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.