Jak oswoić pracowników z Agile?

Masz pomysł na biznes w branży informatycznej, komunikacyjnej lub HR? Być może do Twojego projektu świetnie zaadaptuje się metodyka zwinnego zarządzania, po angielsku zwana Agile. To niepowtarzalny system zarządzania, który stawia przede wszystkim na szybkość odpowiedzi na zmieniające się warunki środowiskowe i wymagania klientów.

Gamma - Jak oswoić pracowników z Agile?


Jak oswoić pracowników z Agile?

Masz pomysł na biznes w branży informatycznej, komunikacyjnej lub HR? Być może do Twojego projektu świetnie zaadaptuje się metodyka zwinnego zarządzania, po angielsku zwana Agile. To niepowtarzalny system zarządzania, który stawia przede wszystkim na szybkość odpowiedzi na zmieniające się warunki środowiskowe i wymagania klientów.

Agile sprawdza się przy wszystkich projektach wymagających doskonałej komunikacji między członkami zespołu, którzy niejednokrotnie posiadają inny obszar specjalizacji i wnoszą swoją wiedzę do stworzenia unikalnych produktów lub poprawienia jakości usług.

Agile Project Management szkolenie to pierwszy krok, aby przekonać się, czy ten system zarządzania sprawdzi się w Twojej firmie. Jeśli projekty realizowane w Twojej firmie są już od dłuższego czasu i do tej pory zarządzanie projektem wyglądało zupełnie inaczej, niezbędna będzie transformacja całego zespołu i zaadaptowanie członków do nowego systemu, a także podział ról, który sprawi, że wymagania i warunki Agile zostaną spełnione.

Project management szkolenia to połączenie innowacji ze zgromadzonym przez lata doświadczeniem - mimo, że Agile jest stosunkowo młodą metodyką zarządzania, ponieważ jako system zarzadzania pojawiła się na początku XXI wieku.

Jeśli szukasz odpowiedzi na pytania, jak zarządzać swoim zespołem w efektywny sposób, minimalizując koszty i zwiększając zyski oraz jak oswoić swoich pracowników z Agile, doskonałym krokiem będzie skorzystanie z opcji, która oferuje szkolenia menedżerskie Wrocław.

Świetnie przeszkoleni pracownicy potrafią sami zwinnie zaadaptować się do nowo przyjętego systemu, a badania prowadzone nad tym sposobem zarządzania wskazują, że sami pracownicy często cenią sobie pracę w tym systemie, ponieważ pozwala im sprawiedliwie rozdzielić role w zepole, podzielić się zadaniami w zależności od umiejętności, a dzięki zastosowanym narzędziom komunikacja jest usprawniona i pozwala na szybszą wymianę informacji. Sprawdź już dzisiaj, czy Agile z powodzeniem będzie pasował do Twoich projektów!

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.