Jak skutecznie sprzedawać ?

Handel w dzisiejszych czasach jest bardzo trudną sztuką. Wymaga od sprzedającego dużej wiedzy, umiejętności, ale i doświadczenia. Nie wystarczy już tylko mieć dobrego produktu. W dobie ogromnej konkurencji, marketingu i zaniżania cen, sprzedawca musi postarać się aby sprzedał swój produkt. Nie chodzi tu tylko o reklamę. Konieczne jest odpowiednie zachęcenie klienta.

Gamma - Jak skutecznie sprzedawać ?


Jak skutecznie sprzedawać ?

Handel w dzisiejszych czasach jest bardzo trudną sztuką. Wymaga od sprzedającego dużej wiedzy, umiejętności, ale i doświadczenia. Nie wystarczy już tylko mieć dobrego produktu. W dobie ogromnej konkurencji, marketingu i zaniżania cen, sprzedawca musi postarać się aby sprzedał swój produkt. Nie chodzi tu tylko o reklamę.

Konieczne jest odpowiednie zachęcenie klienta, należy umieć z nim rozmawiać, rozpoznawać jego zainteresowanie oraz zachęcać go do zakupu. Wydawać by się mogło że nie jest to nic trudnego, jednak skuteczna sprzedaż jest sztuką i wymaga od sprzedającego sporych umiejętności.

Wszystkie z nich możesz zdobyć uczestnicząc w odpowiednich kursach i szkoleniach.

Nasza firma zajmuje się prowadzeniem szkoleń z technik sprzedaży. Są one dla wszystkich którzy chcą poprawić swoje umiejętności i zarabiać więcej.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Sprawdź naszą ofertę. Najpopularniejsze szkolenia sprzedażowe online:

Na tych szkoleniach poznacie zasady komunikacji personalnej oraz nauczycie się jak powinna ona wyglądać. Poznasz jakie są bariery komunikacyjne oraz nauczysz się jak radzić sobie w trudnych komunikacyjnie sytuacjach. Kolejną wiedzą jaką zdobędziesz będzie z dziedziny stosowania języka korzyści. Nauczysz się jak go wykorzystywać oraz jak powinno to wyglądać.

Następna umiejętność to techniki i sposoby negocjacji. Poznasz wszelkie możliwe sztuczki negocjacyjne, dowiesz się jak umiejętnie dążyć do swojego celu i nie dać się oszukać. Przydać się to może w kontaktach z dostawcami czy większymi firmami.

Dla zainteresowanych mamy też kursy z telesprzedaży. Tutaj nauczysz się jak prowadzić rozmowę przez telefon, jakie kwestie warto poruszyć a o czym lepiej nie wspominać. Nauczysz się jak wykorzystywać emocje oraz zainteresowania.

Kolejnym ważnym elementem jest umiejętność radzenia sobie z wątpliwościami klientów. Ty jako sprzedawca musisz umieć w kulturalny sposób odpowiedzieć na wątpliwości klientów, na ich niezadowolenie czy inne obiekcje. Musisz również umieć poradzić sobie z krytyką.

Te wszystkie umiejętności nabędziesz dzięki naszym kursom. Odbywają się one na terenie Łodzi. Zapraszamy.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.