Kurs pewności siebie

Wśród wielu kursów, jakie są organizowane w wielu miejscowościach, nieustannie wielką popularnością cieszy się kurs pewności siebie. Kurs taki organizowany jest w wielu miastach w Polsce, a dedykowany może być wielu różnym grupom, od nastolatków, którzy z jakiegoś powodu utracili swoją pewność siebie, po pracowników każdego szczebla, czy nawet gospodynie domowe. Dla każdej z grup taki kurs prowadzony jest w inny sposób i sięga innych zagadnień, aby dostosować go do faktycznych potrzeb osób, które korzystają z takich kursów.

9 czerwca 2018
zdjęcie - Kurs pewności siebie


Wśród wielu kursów, jakie są organizowane w wielu miejscowościach, nieustannie wielką popularnością cieszy się kurs pewności siebie. Kurs taki organizowany jest w wielu miastach w Polsce, a dedykowany może być wielu różnym grupom, od nastolatków, którzy z jakiegoś powodu utracili swoją pewność siebie, po pracowników każdego szczebla, czy nawet gospodynie domowe.

Dla każdej z grup taki kurs prowadzony jest w inny sposób i sięga innych zagadnień, aby dostosować go do faktycznych potrzeb osób, które korzystają z takich kursów.

Nie sposób zaprzeczyć, że najczęściej organizowane są kursy pewności siebie dedykowane pracownikom przedsiębiorstw czy nawet mniejszych firm. Znacznie rzadziej występuje rzeczywiste zapotrzebowanie na kursy dla gospodyń domowych czy nastolatków, a znacznie częściej takie zapotrzebowanie zgłaszają pracownicy firm, zwłaszcza tacy, którzy na co dzień mają kontakt z innymi osobami. Dla kogo niezbędny może okazać się kurs pewności siebie?

 

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Na szkoleniu  work-life balance dowiesz się jakie są zasady równowagi pomiędzy życiem zawodowym i osobistym. Poznaj dekalog szczęśliwego człowieka. Zarządź swoimi emocjami, uwagą i czasem.
Szkolenia powiązane z tym tematem: pracuj z głową, miej serce do pracy, efektywne zarządzanie czasem.

Przede wszystkim dedykowany jest osobom, które zajmują wyższe stanowiska w firmach. Kierownicy, dyrektorzy, specjaliści działów czy managerowie często potrzebują wzmocnić swoją pewność siebie, aby nie zachwiać swojej pozycji w firmie i pełnić swoje obowiązki wciąż posiadając niezmienną uwagę i zainteresowanie osób, którymi kierują.

Ponadto, osoby te potrzebują wzmocnić swoją pewność siebie również po to, aby skutecznie zarządzać, nie wahać się, podejmować trudne decyzje, zwłaszcza te pod presją czasu i przewodzić zespołom pracowników, nawet w przypadkach bardzo trudnych zadań czy projektów.

Kurs pewności siebie dedykowany jest również pracownikom działu sprzedaży i obsługi klienta, bowiem mają oni na co dzień kontakt z dużą ilością nowych osób, a pewność siebie w kontaktach z nimi może okazać się niezastąpiona, a nawet zaważyć o sukcesie kontaktów pomiędzy pracownikami firmy, a klientami.

Z pewnością taki kurs ma wiele zalet, a pozytywne efekty, jakie ze sobą niesie przyczynią się nie tylko uczestnikom kursu, ale przede wszystkim przedsiębiorstwu.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

21 kwietnia 2020
Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
21 kwietnia 2020
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
20 kwietnia 2020
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
20 kwietnia 2020
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
20 kwietnia 2020
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.