Kursy asertywności

Obecnie asertywność jest niezwykle pożądaną umiejętnością, która doceniana jest zarówno na rynku pracy, jak i życiu codziennym.

Gamma - Kursy asertywności

   

  Większość osób zdefiniowałoby ją, jako umiejętność powiedzenia "nie". Asertywność ma jednak o wiele szersze znaczenie, zahaczające o wiele sfer naszego życia. Co daje nam taka postawa? Po pierwsze kategorycznie zmniejsza liczbę konfliktów w naszym życiu i pozwala na ich bezproblemowe rozwiązywanie.

  Ponadto poprawia relacje z innymi ludźmi, które są tak niezwykle ważne ze względu na społeczną istotę człowieka. Dzięki asertywności polepsza się także twoja komunikacja i zmniejsza poziom stresu. Stajesz się pewnym siebie człowiekiem, który wie czym jest poczucie własnej wartości.

  Asertywności daje Ci również pełny obraz swojej osoby, swoich uczuć i emocji, co oznacza, że lepiej poznajesz samego siebie. Poprawia się także twoja zdolność do podejmowania decyzji, a inni darzą Cię większym szacunkiem niż dotychczas. Jeśli masz problemy z tą umiejętnością, dobrym pomysłem będzią kursy asertywności. Dzięki nim dowiesz się, czemu posiadasz problemy z odamwianiem innym ludziom, nauczysz się wszelakich zachowań składających się na asertywność, a także zaczniesz zachowywać się w zgodzie z samym sobą i swoimi przekonaniami.

  Takowe kursy układane sa przez najlepszych specjalistów i w głównej mierze oparte są o praktykę, która nauczy Cię wielu przydatnych trików. W głównej mierze kursy te przeznaczone są dla osób, które wręcz boją się sprzeciwiać innym, a każdą sytuację w której są zmuszeni to zrobić rozpamiętują przez długi okres czasu. Pamiętaj, że nigdy nie warto rezygnować z siebie.

  Brak asertywności poniekąd odziera nas z godności człowieka. Tracimy wiele szans, które mogą nigdy się nie powtórzyć.. Zastanów się, cy to jest tego warte. Nie zwlekaj i zapisz się już dziasiaj na jeden z kursów asertywności. Z pewnością nic nie stracisz, a zyskać możesz naprawdę wiele. Asertywność to ogromny krok ku samodoskonaleniu, który naprawdę warto postawić.

  Jak zachować life work life balance? Jak nie bać się zmian? Jak opanować paraliżujący stres w życiu prywatnym i zawodowym? Jak przeciwdziałać wypaleniu zawodowemu? Jak zachować równowagę w emocjach? Zapoznaj się z naszymi szkoleniami interpersonalnymi: szkolenia komunikacja, zarządzanie czasem szkolenie

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.