Kursy asertywności

Obecnie asertywność jest niezwykle pożądaną umiejętnością, która doceniana jest zarówno na rynku pracy, jak i życiu codziennym.

zdjęcie - (the_title())

 

Większość osób zdefiniowałoby ją, jako umiejętność powiedzenia "nie". Asertywność ma jednak o wiele szersze znaczenie, zahaczające o wiele sfer naszego życia. Co daje nam taka postawa? Po pierwsze kategorycznie zmniejsza liczbę konfliktów w naszym życiu i pozwala na ich bezproblemowe rozwiązywanie.

Ponadto poprawia relacje z innymi ludźmi, które są tak niezwykle ważne ze względu na społeczną istotę człowieka. Dzięki asertywności polepsza się także twoja komunikacja i zmniejsza poziom stresu. Stajesz się pewnym siebie człowiekiem, który wie czym jest poczucie własnej wartości.

Asertywności daje Ci również pełny obraz swojej osoby, swoich uczuć i emocji, co oznacza, że lepiej poznajesz samego siebie. Poprawia się także twoja zdolność do podejmowania decyzji, a inni darzą Cię większym szacunkiem niż dotychczas. Jeśli masz problemy z tą umiejętnością, dobrym pomysłem będzią kursy asertywności. Dzięki nim dowiesz się, czemu posiadasz problemy z odamwianiem innym ludziom, nauczysz się wszelakich zachowań składających się na asertywność, a także zaczniesz zachowywać się w zgodzie z samym sobą i swoimi przekonaniami.

Takowe kursy układane sa przez najlepszych specjalistów i w głównej mierze oparte są o praktykę, która nauczy Cię wielu przydatnych trików. W głównej mierze kursy te przeznaczone są dla osób, które wręcz boją się sprzeciwiać innym, a każdą sytuację w której są zmuszeni to zrobić rozpamiętują przez długi okres czasu. Pamiętaj, że nigdy nie warto rezygnować z siebie.

Brak asertywności poniekąd odziera nas z godności człowieka. Tracimy wiele szans, które mogą nigdy się nie powtórzyć.. Zastanów się, cy to jest tego warte. Nie zwlekaj i zapisz się już dziasiaj na jeden z kursów asertywności. Z pewnością nic nie stracisz, a zyskać możesz naprawdę wiele. Asertywność to ogromny krok ku samodoskonaleniu, który naprawdę warto postawić.

Jak zachować life work life balance? Jak nie bać się zmian? Jak opanować paraliżujący stres w życiu prywatnym i zawodowym? Jak przeciwdziałać wypaleniu zawodowemu? Jak zachować równowagę w emocjach? Zapoznaj się z naszymi szkoleniami interpersonalnymi: szkolenia komunikacja, zarządzanie czasem szkolenie

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.