Oryginalne kursy i szkolenia

W Katowicach nie brakuje doświadczonych firm szkoleniowych które trudnią się organizacją innowacyjnych kursów w różnych branżach. Ogromną popularnością cieszy się kurs z rachunkowości, managerski, maklerski, kurs trenerski oraz wiele innych.

21 stycznia 2019
zdjęcie - Oryginalne kursy i szkolenia

Oryginalne kursy i szkolenia

W Katowicach nie brakuje doświadczonych firm szkoleniowych które trudnią się organizacją innowacyjnych kursów w różnych branżach. Ogromną popularnością cieszy się kurs z rachunkowości, managerski, maklerski, kurs trenerski oraz wiele innych.

Katowice kursy i szkolenia cieszą się wśród społeczności Śląska i okolicznych miejscowości ogromną popularnością.

Do najbardziej licznych zalicza się kurs podstawowy z rachunkowości, który to oferuje się osobom, które nie miały wcześniej doświadczenia w tym zakresie, a pragną związać z nią swoją karierę zawodową. Szkolenie takie ma, na celu zapoznanie się kursantów z jakże obfitym bogactwem materiału w dziedzinie dokumentacji kadrowej.

Trenerzy, którzy mają duże doświadczenie na rynku bardzo starannie i kompleksowo przygotują każdego z uczestników do zdania egzaminu oraz przyszłej pracy w dziale księgowości. Specjaliści ci bardzo chętnie dzielą się z kursantami, zdobytym doświadczeniem oraz udzielają im cennych wskazówek.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Zobacz nasze najnowsze szkolenia sprzedażowe online:

Kolejnym popularnym wśród szkoleń jest kurs maklerski. Jego celem jest praktyczne i teoretyczne przygotowanie każdej osoby na odpowiedzialnego maklera.

Kurs maklerski skierowany jest przede wszystkim dla uczestników których celem będzie zdanie egzaminu na Maklera Papierów Wartościowych.

Nie jest to jednak wyznacznikiem tego, gdyż mile będzie widziana każda osoba, która nie ma w planach uczestniczyć w egzaminie końcowym, a jedynie chce przyswoić sobie wiedzę o rynku kapitałowym. W czasie zajęć praktycznych każda z osób biorąca w nich udział rozwiązuje różne zadania, które dotyczą notowań na giełdzie, które to wcześniej były poprzedzone treścią teoretyczną.

Na rynku katowickim organizowane są także kursy na trenera które mają, na celu zapoznanie się uczestnika ze specyfiką tego zawodu. Podczas brania udziału w tym kursie, każdy ze słuchaczy może dowiedzieć się od wykładowcy o cechach i kompetencjach jakie powinien posiadać każdy trener.

Kolejnym bardzo interesującym zagadnieniem w temacie szkoleń jest kurs Event Manager który skierowany jest dla grona osób, którzy z wielką chęcią chcieliby związać swoją drogę kariery z branżą eventową.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

21 kwietnia 2020
Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
21 kwietnia 2020
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
20 kwietnia 2020
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
20 kwietnia 2020
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
20 kwietnia 2020
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.