Pieniądze unijne na szkolenia dla zainteresowanych

Kształcenie i doszkalanie pracowników w celu podnoszenia ich kwalifikacji i umiejętności to kwestia bardzo ważna zarówno dla pracowników jak i ich pracodawców. Dzięki takim szkoleniom zyskują oni bardziej wykwalifikowanych ludzi dla swojej firmy a sami pracownicy zyskują umiejętności na całą karierę zawodową czy to w tej czy innej firmie. Kwestię tę dostrzegają również organy Unii Europejskiej, przekazują więc środki na szkolenia dla pracowników.

 
Pieniądze unijne na szkolenia dla zainteresowanych.

Kształcenie i doszkalanie pracowników w celu podnoszenia ich kwalifikacji i umiejętności to kwestia bardzo ważna zarówno dla pracowników jak i ich pracodawców. Dzięki takim szkoleniom zyskują oni bardziej wykwalifikowanych ludzi dla swojej firmy a sami pracownicy zyskują umiejętności na całą karierę zawodową czy to w tej czy innej firmie. Kwestię tę dostrzegają również organy Unii Europejskiej, przekazują więc środki na szkolenia dla pracowników. Szkolenia EFS są przeznaczone dla mniejszych firm i pracowników oraz grup pracowniczych którzy normalnie nie wzięli by udziału w takim szkoleniu. Do takich szkoleń zaliczane są wszystkie szkolenia które działają w ramach usług rozwojowych.

Usługi rozwojowe obejmują te działania i aktywności, które pozwalają na rozwój przedsiębiorstwa i jego pracowników (poza działami inwestycyjnymi). Możemy zaliczyć do nich między innymi szkolenia, kursy kwalifikacyjne, kursy zawodowe, kursy umiejętności zawodowych, usługi doradcze, czy wiele innych tego typu aktywności. Dokładne dane dotyczące tych szkoleń można znaleźć na stronie Bazy Usług Rozwojowych. Do takich kursów można zaliczyć między innymi kursy z zarządzania zespołem i komunikacji interpersonalnej. Uczestnicy nabędą wiedzę oraz umiejętności kreowania wizerunku w firmie, efektywnego zarządzania pracą zespołu czy też dbanie o relację między pracownikami. To wszystko pozwoli pracować zespołowi efektywniej i w dużo lepszej atmosferze.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Szkolenia online umożliwiają pełną interakcję zarówno z prowadzącym jak i z innym uczestnikami.

Realizujemy szkolenia online, webinary i projekty hybrydowe.

Sprawdź nasze kursy i szkolenia online eksperckie:

Kolejne szkolenia mogą być przykładowo związane ze sprzedażą. Rozumieć należy przez to wszelkie techniki sprzedaży czy też rozmowy z klientem. Na takich szkoleniach sprzedawcy nauczą się jak reklamować swoje produkty i jak powiększać grono swoich klientów. Wszystko po to aby zwiększyć zyski. Inne szkolenia działające w ramach dotacji unijnych to szkolenia z Office czy arkuszy kalkulacyjnych. Te kursy dofinansowane z UE są bardzo dobrym rozwiązaniem dla firm w których pracownicy operują na co dzień w tych programach. Dzięki takiemu szkoleniu poznają oni nowe i ukryte funkcje które przyśpieszą ich pracę oraz dadzą większe możliwości.

Kursami dofinansowywanymi z pieniędzy unijnych mogą być również kursy językowe. Niezależnie czy są to kursy z angielskiego, niemieckiego czy innych europejskich języków, większość z nich jest dofinansowywana. Dzięki nim zaczniecie w stopniu pozwalającym sprawne porozumiewanie nauczyć się angielskiego czy niemieckiego. Ułatwi to kontakt z kontrahentami czy dostawcami, otworzy nowe możliwości rynkowe czy też pozwoli podnieść swoje kwalifikacje zawodowe a co za tym idzie znaleźć lepszą pracę i zarabiać więcej. Kursy o których mówimy to zaledwie kilka przykładów jest ich o wiele więcej i to nie tylko językowych, sprzedażowych czy też zarządzania zespołami. Są to również szkolenia z perswazji, asertywności czy komunikacji interpersonalnej. Kursy dofinansowane to kursy wymagane, przez przepisy wprowadzane w Unii Europejskiej. Takimi przepisami są chociażby ostatnio modyfikowane i wprowadzany przepisy dotyczące danych osobowych. Nakazują one zmianę w polityce przechowywania i przetwarzania danych osobowych a co za tymi idzie konieczność przeszkolenia pracowników. Dzięki takim dofinansowaniom można więc przeprowadzić takie szkolenie w swojej firmie a koszty poniesione nie będą tak dotkliwe. Wszystkie z wymienionych szkoleń można znaleźć z dofinansowaniem z funduszy Europejskich.

EFS szkolenia mają podnosić konkurencyjność pracowników na runku pracy, zwiększać grono specjalistów a co za tym idzie dążyć do profesjonalizowania pracowników. Pieniądze Unijne mają w tym pomagać zarówno pracodawcą, samym pracownikom a także firmą które oferują takowe szkolenia. Jeżeli jesteś pracodawcą i chcesz podnieść umiejętność swoich pracowników nie zwlekaj, znajdź interesujący kurs, postaraj się o dofinansowanie i zamów. Dzięki takim kursom twoi pracownicy będą lepiej wyszkoleni do pracy oraz efektywniejsi. Jeśli jesteś pracownikiem i chcesz podnieść swoje kwalifikacje, również nie zwlekaj i zarabiaj więcej jako bardziej wyspecjalizowany pracownik.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.