Prowadzić ku przyszłości

Na dźwięk słowa „lider” przychodzą na namyśl różne wizje znanych osób, które w którymś momencie historii, nawet tej lokalnej, codziennej, przyczyniły się do zmian. Byli nimi ludzie odważni, charyzmatyczni, nieprzejednani w swoich poglądach, zdeterminowani, śmiało wyrażający swoje opinie na forum publicznym, myślący w sposób świeży i nowoczesny. Tego właśnie oczekujemy od ludzi, którzy mają przewodzić narodowi, organizacji, lokalnej wspólnocie, nawet rodzinie czy grupie rówieśniczej. Jednak same predyspozycje nie wystarczą.

  Na dźwięk słowa „lider” przychodzą na namyśl różne wizje znanych osób, które w którymś momencie historii, nawet tej lokalnej, codziennej, przyczyniły się do zmian. Byli nimi ludzie odważni, charyzmatyczni, nieprzejednani w swoich poglądach, zdeterminowani, śmiało wyrażający swoje opinie na forum publicznym, myślący w sposób świeży i nowoczesny.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Gamma - firma szkoleniowa roku w rankingu Gazety Finansowej. Oferujemy szkolenia menadżerskie i sprzedażowe np:

  i inne. Zapoznaj się z nimi. Zapraszamy.

  Tego właśnie oczekujemy od ludzi, którzy mają przewodzić narodowi, organizacji, lokalnej wspólnocie, nawet rodzinie czy grupie rówieśniczej. Jednak same predyspozycje nie wystarczą.

  Powinno się również nabrać doświadczenia, obcować z różnymi ludźmi, żeby poznać pewne typy osobowości i radzić sobie z nimi w sposób adekwatny do sytuacji. Tylko dzięki temu można nauczyć się, jak naturalnie zjednywać sobie innych, jak wykazywać się zrozumieniem, jak śmiało opowiadać o pomysłach i własnych poglądach, które nie zawsze są zgodne z obowiązującymi normami i mogą nas wpędzić w kłopoty.

  Nie inaczej wygląda sytuacja w przedsiębiorstwach. Zmiany i wprowadzenie na nową drogę rozwoju jest często zadaniem karkołomnym, nie przez brak funduszy, ale opór ludzi przy władzy, którzy to starają się bronić dawnego, mało skutecznego porządku. Ci, którzy to rozumieją, starają się organizować fundusze na szkolenia przywództwo, umożliwiające naukę technik wpływania na ludzi, zamiast bezowocnych prób, kończących się porażką.

  Już przed wiekami myśliciele wypracowali szereg metod pozwalających im zapanować nad tłumem i przemawiać do nich. Obecnie przystosowuje się je na potrzeby firm i korporacji, które podbijają międzynarodowe rynki, cieszą się coraz większym zaufaniem konsumentów oraz stwarzając coraz więcej miejsc pracy.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Wybierz nasze szkolenia.

  Dowiesz się m.in. jak budować zespół, jak wzmocnić motywację w sobie i organizacji, jak utrzymać najlepszych pracowników w firmie, jak skutecznie zarządzać projektami wg PMI.

  Zapewniają one swoim pracownikom szanse na rozwój. Przynosi to zyski samemu przedsiębiorstwu – podnosi to efektywność i zaangażowanie w pracy, a także w życiu osobistym, co bezpośrednio przedkłada się na zarobki i zadowolenie.

  Dlatego też, jeżeli firma pragnie rozwijać się w dobrym kierunku, nie powinna się bać zmian i przeprowadzać szkoleń swoich pracowników, którzy są jego przyszłością.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.