Rejestr usług rozwojowych.

Wiele osób korzysta z członkostwa w Unii Europejskiej i dlatego korzysta z organizowanych szkoleń i kursów, które są w pełni lub częściowo finansowane przez Unię Europejską.

   

  Wiele osób korzysta z członkostwa w Unii Europejskiej i dlatego korzysta z organizowanych szkoleń i kursów, które są w pełni lub częściowo finansowane przez Unię Europejską.

  Do pewnego czasu istniała taka instytucja jak Rejestr Usług Rozwojowych. Jednak z dniem 25 sierpnia został on zastąpiony Bazą Usług Rozwojowych, o której informacje można znaleźć na stronie internetowej pod adresem uslugirozwojowe. parp. gov. pl.

  Jest to bardzo pomocna platforma, która zawiera wiele ofert w temacie usług rozwojowych organizowanych w formie kursów, licznych szkoleń, doradztw zawodowych, coachingów czy nawet studiów podyplomowych.

  Dodatkowym plusem całej tej platformy jest to, że jest ona bezpłatna i mogą z niej korzystać osoby które po prostu chcą. W bazie usług rozwojowych można znaleźć najróżniejsze usługi, z których mogą korzystać firmy a także osoby prywatne.

  Dlatego też jest to bardzo fajna inicjatywa, ponieważ jest ona skierowana dla różnych jednostek i każdy może znaleźć coś dla siebie.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Szkolenia online umożliwiają pełną interakcję zarówno z prowadzącym jak i z innym uczestnikami

  Sprawdź jakie szkolenia online oferujemy:

  Jeżeli wejdziesz na stronę internetową tej platformy to otrzymasz gwarancję dostępu do informacji na temat świadczenia usług rozwojowych oraz ich ofert.

  W efekcie czego każdy, kto jest zainteresowany, może to być duży przedsiębiorca lub osoba prywatna, mógł w sposób prosty, szybki i efektywny i łatwy wyszukać ofertę dopasowaną do swoich potrzeb małych lub dużych.

  Istnieje także taka możliwość w przypadku nie znalezienia odpowiedniej oferty dla danej osoby wykonania danej oferty według potrzeb danej osoby. Zatem jeżeli nie znalazłeś nic interesującego dla siebie, to nic straconego, ponieważ biurokraci mogą wykonac ofertę dostosowaną szczególnie dla twoich potrzeb.

  Będzie to indywidualna oferta skierowana tylko dla ciebie i odpowiadająca tylko twoim potrzebom. Zatem możesz pomimo wzystko znaleźć dla siebie ofertę.

  Zatem jeżeli chciałbyś skorzystać ze szkolenia ale brakuje Ci funduszy to warto skorzystać właśnie z takiego rozwiązania, ponieważ nie dość, że będziesz zwolniony z opłat szkoleń to także nabędziesz nowe umiejętności.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.